Chiński polityk spóźnił się na samolot. I wpadł w szał na lotnisku [WIDEO]

Yan Linkun z pewnością będzie gorzko żałował, że to nagranie wideo z kamery monitoringu lotniska Chanshui w chińskim Kunming wyciekło do sieci. Polityk powinien umieć zachować spokój w każdych okolicznościach.

Yan Linkun to członek regionalnej partii Yunnan i deputowany Ludowej Politycznej Konferencji Konsultatywnej Chin. Niestety przyszłość jego kariery stanęła pod znakiem zapytania.

Na filmie opublikowanym w serwisie Youtube wyraźnie widać, jak polityk (w białych spodniach i szarej marynarce) zgłasza się na odprawę i dowiaduje, że jego samolot odleciał kilka minut wcześniej. Później wpada w szał, zaczyna kłócić się z obsługą lotniska i niszczy komputery. Wokół niego gromadzi się tłum gapiów.

Linkuna rozpoznali dziennikarze lokalnych mediów. Biuro prasowe partii Yunnan wydało oficjalne oświadczenie, w którym poinformowało o szczegółach zajścia. Okazało się, że Yan Linkun przybył na lotnisko odpowiednio wcześnie, kupił bilet, poszedł na śniadanie i najzwyczajniej w świecie nie usłyszał ogłoszenia o odlocie.

Na razie nie zdecydowano, czy wobec krewkiego polityka zostaną zastosowane środki dyscyplinarne.

Skomentuj:
Chiński polityk spóźnił się na samolot. I wpadł w szał na lotnisku [WIDEO]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX