Zegarek Sławomira Nowaka okazał się podróbką. Zamiast 17 tys. kosztował... 600 zł

Sławomir Nowak w piątek podał się do dymisji

Sławomir Nowak w piątek podał się do dymisji (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

Słynne zegarki Sławomira Nowaka po raz kolejny poruszają opinię publiczną. Tym razem pokazują je jednak w nieco innym świetle. Według biegłego jeden z nich okazał się zwykłą podróbką.

Jak donosi TVN24.pl, jeden ze słynnych zegarków Sławomira Nowaka wcale nie był tak luksusowy, na jaki wyglądał. Zamiast na 17 tys. złotych podróbkę wyceniono na zaledwie 600 zł.

Potwierdzam, że jeden z zegarków renomowanej firmy, poddanych przez nas oszacowaniu przez biegłego, okazał się podróbką o wartości rynkowej około 600 zł - powiedziała dziennikarzom TVN24.pl zastępczyni rzecznika warszawskiej prokuratury okręgowej Katarzyna Całów-Jaszewska.

Sławomir Nowak podał się do dymisji w związku z zarzutami, jakie chce mu postawić Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Dotyczą one składania fałszywych oświadczeń majątkowych. Według prokuratury Nowak nie złożył obowiązkowego oświadczenia, jakie składa się w przypadku posiadania przedmiotu wartego więcej niż 10 tys. złotych. Miało chodzić o zegarek wyceniany na 17 tys. zł.

Macie wolną chwilę? Zajrzyjcie na nasz profil na Facebooku >>

Skomentuj:
Zegarek Sławomira Nowaka okazał się podróbką. Zamiast 17 tys. kosztował... 600 zł
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX