Najlepsze zdjęcia duchów - zobacz!

Fot. za knbc.com

To naprawdę przerażające. Kim są zjawy z fotografii?

 

 

1. Freddy Jackson. Na zdjęciu grupowym widać wyraźnie częściowo przezroczystą twarz, która wyłania się zza jednego z mężczyzn. Podobno jest to Freddy Jackson, mechanik samolotowy, który... zginął dwa dni przed zrobieniem tego zdjęcia (fotografię zrobiono w dniu pogrzebu Jacksona). Pojawiła się teoria, iż Freddy chciał być na zdjęciu, ponieważ jeszcze nie zdawał sobie sprawy z tego, że nie żyje. Chyba zaczniemy unikać grupowych fotografii...

Freddy Jackson

 



2. "Brązowa Dama" - to jedno z najsłynniejszych zdjęć duchów na świecie. Wiele osób wierzy, iż przedstawia ono ducha Lady Dorothy Townshend, żony Charlesa Townshenda - brytyjskiego polityka. Oboje żyli w pierwszej połowie XVIII wieku. Legenda głosi, iż Charles podejrzewał żonę o niewierność i upozorował jej śmierć. Rzekomo wyprawił kobiecie fikcyjny pogrzeb w roku 1726, a biedna Dorothy w rzeczywistości resztę życia spędziła w zamknięciu. Brrr....

Brązowa dama


 

 

3. Dziecko przy grobie. Niejaka pani Andrews zrobiła zdjęcie grobu swojej 17-letniej córki. Podczas fotografowania nie zauważyła niczego szczególnego. Jednak, gdy zobaczyła wywołany film na grobie jej córki siedział... duch małego dziecka. I najwyraźniej pozował do zdjęcia!

Dziecko przy grobie

 

 

4. Dziadek przy babci. - Kobieta na zdjęciu to moja 94-letnia wówczas babcia. Fotografię zrobiono w 1997 r., po wywołaniu właściwie się jej nie przyglądałam. Na podobiznę babci natrafiłam ponownie już po jej śmierci, w 2000 r. I wtedy to do mnie dotarło: za babcią widać twarz dziadka, który zmarł w 1984 r.! Byłam w szoku - opowiada Denise Russell, wnuczka kobiety na zdjęciu.

Babcia i dziadek

 


5. Przerażająca zjawa. To zdjęcie zrobił w 1963 r. pastor K.F. Lord w kościele w Newby w Anglii. Fotografia od początku budziła ogromne kontrowersje - duch był zbyt dobrze widoczny i zbyt przerażający, by go nie zauważać. Podejrzewano sprytne oszustwo, ale do tej pory nic nie udało się udowodnić. - Kiedy fotografowałem ołtarz, w kościele nikogo nie było - zapewniał pastor. Wierzycie?

Przerażająca zjawa

 


Całą kolekcję zdjęć opublikował portal knbc.com.


WIĘCEJ ZDJĘĆ DUCHÓW ZNAJDZIESZ TUTAJ>>>

 

Skomentuj:
Najlepsze zdjęcia duchów - zobacz!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX