Nasza klasa: powstał blog, który nabija się ze zdjęć z portalu!

fot. za nasza-klasapeel.pinger.pl

Na portalu nasza klasa próbowało już zarobić wiele osób. Pierwszym pomysłem było tworzenie bliźniaczych serwisów. Dziś w sieci znaleźliśmy link do bloga, który publikował najśmieszniejsze i najgłupsze zdjęcia wrzucane przez użytkowników serwisu nasza klasa

Link do bloga naszaklasapeel.pinger.pl krążył w sieci od rana, pojawił się m.in. na stronie wykop.pl.


- Na tym blogu znajdziecie zdjęcia, które wyszperałem po buszowaniu na serwisie nasza-klasa. Istnieje on dla zabawy i uświadomienia niektórym swojej "śmieszności", dla pokazania nietypowych jednostek itd. Jak każdy widzi, komentujemy zdjęcia ogólnodostępne - pisał właściciel bloga.


Przejrzeliśmy zawartość bloga naszaklasapeel i byliśmy... wstrząśnięci. Na stronie opublikowano śmieszne fotki z imprez, wakacji oraz idiotyczne pozy użytkowników naszej klasy. Niektóre zdjęcia były - delikatnie mówiąc - kompromitujące i zdecydowanie wolelibyśmy ich nie oglądać.


Najbardziej podobały nam się zdjęcia absurdalnych uwag w dzienniczkach, najśmieszniejszych odpowiedzi na klasówkach i najdziwniejszych szkolnych ogłoszeń.


Jednak po kilku godzinach zauważyliśmy, że... blog przestał działać. Kto interweniował. Właściciele naszej-klasy? Użytkownicy naszej klasy? Może ludzie, którzy znaleźli się na imprezowych zdjęciach? Rozwój wydarzeń monitorujemy na bieżąco.

fot. za nasza-klasapeel.pinger.pl
fot. za nasza-klasapeel.pinger.pl


Skomentuj:
Nasza klasa: powstał blog, który nabija się ze zdjęć z portalu!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX