Największy biust - rekord świata!

fot. za metro.co.uk

fot. za metro.co.uk (fot. za metro.co.uk)

Od kiedy ludzie odpowiedzialni za Księgę Rekordów Guinnessa wprowadzili kategorię największych sztucznych piersi konkurencja jest bardzo zacięta. Pisaliśmy już o piosenkarce walczącej o zaszczytny rekord. Niestety dla niej, została pokonana

Zdjęcia mówią wszystko. Maxi Mounds, gwiazda filmów dla dorosłych oficjalnie już jest w chlubnym gronie rekordzistów wpisanych do Księgi Rekordów Guinnessa.Ta droga nie była łatwa. Pani Mounds zaczynała jako baletnica. W latach 90-tych postanowiła nieco zmienić zawód i została tancerką w klubie nocnym. Od tego droga do filmów przeznaczonych dla pełnoletnich widzów było już bardzo blisko.

Jak podał serwis Metro.co.uk, każda pierś rekordzistki waży 9 kilogramów. Do tak potężnych rozmiarów doszły po kilku operacjach plastycznych oraz komplikacjach zdrowotnych, które spowodowały niekontrolowany "rozrost" piersi.

Szczęśliwa i zadowolona z siebie Maxi Mounds nie ma partnera: - Niestety, muszę znaleźć mężczyznę, któremu nie będzie przeszkadzać to, jak ludzie reagują na mój widok.

Jak daleko posuną się chętni do poprawiania swojego ciała? Operacje plastyczne często przecież kończą się fiaskiem. Jocelyn Wildenstein wie coś o tym...

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NASna deser.pl@gazeta.pl!

Skomentuj:
Największy biust - rekord świata!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX