Zdjęcie dziecka mężczyzny w ciąży ujawnione!

fot. za telegraph.co.uk

fot. za telegraph.co.uk (fot. za telegraph.co.uk)

Na tą fotografię czekał cały świat! Thomas Beatie, pierwszy w historii mężczyzna, który urodził, sprzedał zdjęcie swojej córeczki za 300 tys. dolarów! Dziecko jest zdrowe i jest uderzająco podobne to tatusia.

 

 

O panu Beatie pisaliśmy już wielokrotnie. Tak jak cały świat, z zapartym tchem śledziliśmy historię ciąży, jak i porodu. Oto kolejny akt: wiemy, jak wygląda dziecko!  Susan Juliette, bo tak nazywa się niemowlę, jest zdrowe i... bardzo podobne do ojca!

 

- Ona jest tak piękna, że nie mogę przestać się w nią wpatrywać. Nie odrywam od niej oczu - opowiada szczęśliwy ojciec.

 

Rodzina Beatie otrzymała około 300 tys. dolarów za zdjęcia dziecka. Okrągłą sumkę wyłożył znany magazyn "People". Kwota pomimo, że spora i tak nie może się równać z pieniędzmi, które są płacone za zdjęcia największych gwiazd Holywood. Dla porównania - fotografie bliźniąt Brada Pitta i Angeliny Jolie wyceniono na 11 milionów dolarów.

 

Przypominamy - ciąża i poród były możliwe, ponieważ Thomas Beatie urodził się kobietą. Poddał się operacji zmiany płci i w świetle prawa jest mężczyzną. Jego żona karmi Susan piersią dzięki hormonom i specjalnej pompce.

 

"Poród trwał 40 godzin i był naturalny" - Thomas Beatie opowiada o narodzinach córki

 

Thomas Beastie nie wyklucza, że będzie miał więcej dzieci!

 

Susan Juliette? Lepsze takie imię niż Talula Tańczy Hula Z Hawajów!

 

 

Zrób Deser na wakacje! Wyślij nam śmieszne wakacyjne zdjęcia, dowcipy i dziwaczne nazwy miejscowości. Napisz na deser_na_wakacje@gazeta.pl i weź udział w naszym letnim plebiscycie.