Najgrubszy człowiek świata wziął ślub!

Manuel Uribe, najgrubszy człowiek świata w końcu zdecydował się na od dawna zapowiadany krok i poślubił swoją wieloletnią przyjaciółkę 38-letnią Claudię Solis. Zobacz zdjęcia!

 

 

Manuel, który od 6 lat nie rusza się z łóżka, patrzył z promiennym uśmiechem na twarzy, jak narzeczona schodzi po schodach, ubrana w piękną suknię ślubną i z tiarą na głowie zamiast welonu. W obecności ponad 400 gości urzędnik miasta Monterrey w Meksyku ogłosił 43-letniego Manuela Uribę i Claudię Solis mężem i żoną. W tym doniosłym momencie pan młody nie wytrzymał i... rozpłakał się ze szczęścia!

 

Claudia Solis, jeszcze jako narzeczona Manuela Uribe 26.10.2008 (Fot. Monica Rueda AP)

 

Uribe, mimo ścisłej diety i utraty aż 250 kg, nadal nie może wstać z łóżka - pierwszy taniec nowożeńcy wykonali trzymając się za ręce i kołysząc w rytm romantycznej ballady. Po wzruszającej ceremonii wszyscy obecni bawili się na hucznym weselu, przy dźwiękach meksykańskiej muzyki.

 

Manuel Uribe, najgrubszy człowiek świata, tuż przed ślubem 26.10.2008 (Fot. Monica Rueda AP)

 

 Zobacz też reportaż ze ślubu prosto z Ameryki.

 

Orquedia Garza, mama najgrubszego człowieka świata zapewniła, że pan młody trzymał się z daleka od ogromnego tortu weselnego. - Nie przerwał diety - zapewniła reportera agencji AP. - Jego lekarze są tutaj obecni i obserwują go bardzo uważnie - dodała Garza.

 

Manuel Uribe, najgrubszy człowiek świata, tuż przed ślubem 26.10.2008 (Fot. Monica Rueda AP)

 

 

Ślub Manuela i Claudii wzbudził duże zainteresowanie mediów. - Mam żonę, stworzę nową rodzinę i będę miał szczęśliwe życie - powiedział Uribe tłumom reporterów, którzy towarzyszyli mu w drodze na ceremonię. Swoją świeżo poślubioną żonę poznał 4 lata temu. Dzięki jej pomocy udało mu się zrzucić wagę. Teraz Uribe zamierza pobić nowy rekord i zdobyć tytuł człowieka, który schudł najwięcej kilogramów. Trzymamy kciuki i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

 

ZOBACZ TEŻ:

 

Najgrubszy człowiek świata pojechał na randkę - skończyło się pechowo

Jaki tort dostał Manuel Uribe na urodziny?

Szokujący pierwszy taniec w wykonaniu nowożeńców

 

KONKURS! Wysyłaj nam śmieszne zdjęcia, historie i filmiki i wygrywaj nagrody!