75-letnia babcia tańcząca salsę wygrała hiszpański "Mam Talent" [WIDEO]

Fot. za YouTube.com/TSQV2009

Fot. za YouTube.com/TSQV2009 (Fot. za YouTube.com/TSQV2009)

Wesołe jest życie staruszki?

 

Paddy Jones ma 75 lat, siedmioro wnuków i... właśnie wygrała 10 tysięcy euro w za żywiołowy taniec w programie telewizyjnym. Zaczęła się uczyć salsy dopiero 5 lat temu, po śmierci męża.

 

- Jestem żywym dowodem na to, że wiek nie jest żadną barierą. Kiedy słyszę muzykę, po prostu chcę się ruszać.  Jestem niesamowicie szczęśliwa, że mogę to robić i będę tańczyć tak długo, jak tylko będę mogła - powiedziała Paddy Jones.

 

Sprawdza się tu powiedzenie ''czym skorupka za młodu nasiąknie...''. Pani Jones była kiedyś profesjonalną tancerką. Zaczęła wyjątkowo wcześnie - już jako dwuletnie dziecko uczyła się baletu.

 Paddy Jones pochodzi z ze środkowej Anglii. Z mężem zaplanowali spokojną emeryturę w   Hiszpanii. Gdy mąż zmarł postanawiała nie wracać już do Wielkiej Brytanii. Znalazła sobie nowe hobby - salsę. W programie ''Tu Si Que Vales'' zatańczyła ze swoim hiszpańskim instruktorem tańca, Nico. W finale wygrali główną nagrodę - 10 tysięcy euro. Zobacz, jak Paddy Jones cieszyła się z wygranej [WIDEO] >>>

 

doro

 

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK

Skomentuj:
75-letnia babcia tańcząca salsę wygrała hiszpański "Mam Talent" [WIDEO]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX