Największe piersi świata. Miały rozmiar 38M! [WIDEO]

Największe piersi świata należały do Sheyli Hershey (fot. za myfoxhouston.com)

Sheyla Hershey jest rozczarowana.

 

Rekordzistka z Houston w Teksasie trafiła do światowych mediów w lutym 2009 roku - 28-letnia wówczas Sheyla Hershey stała się posiadaczką największych piersi świata (sztucznych, oczywiście), rozmiar 38 KKK. - Duże jest piękne - mówiła wtedy. Ale duże zawsze może być jeszcze większe.

I w czerwcu tego roku, pomimo ostrzeżeń lekarzy, Sheyla Hershey przeprowadziła kolejną operację w Brazylii (prawo stanu Teksas ogranicza ilość silikonu, którą można wstrzyknąć jednej osobie - Hershey już dawno wykorzystała dopuszczalny limit). Efekt? Rozmiar 38M. Dla jej organizmu tego było już za dużo.

Hershey wróciła z Brazylii z rekordowym biustem i ogromnym problemem - niemal zaraz po operacji wdała się infekcja, której lekarzom (amerykańskim tym razem) nie udało się zwalczyć. Po trzech miesiącach walki implanty trzeba było jednak usunąć - informuje telewizja Fox 26 News. A wraz z nimi, niestety, dużą część naturalnych piersi Hershey.

Zdaniem lekarzy w ciągu 3-4 miesięcy była już rekordzistka powinna dojść do zdrowia i przejść kolejną operację - tym razem rekonstrukcji piersi. - Kocham posiadanie dużego biustu, nie wiem dlaczego. Jestem od tego uzależniona - mówi Hershey. Ale jednocześnie zaznacza: - Zdecydowałam się na mniejszy rozmiar, dużo mniejszy. Chcę mieć normalny rozmiar jaki ma każda gospodyni domowa.

TAK NAJWIĘKSZE PIERSI ŚWIATA WYGLĄDAŁY KIEDYŚ - WIDEO DLA ODWAŻNYCH>>>

Powrotu do rozmiaru największych piersi świata już nie ma.

Hal

TEŻ JESTEŚ NA FACEBOOKU? DOŁĄCZ DO FANÓW DESERU>>>

Skomentuj:
Największe piersi świata. Miały rozmiar 38M! [WIDEO]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX