Córka Ronalda Reagana w rozbieranej sesji... w wieku 58 lat!

Patti Davis, córka Ronalda Reagana.

Patti Davis, córka Ronalda Reagana. (Patti Davis, córka Ronalda Reagana. (fot. za dailymail.co.uk))

Mogłoby się wydawać, że w przypadku byłego króliczka Playboya rozbierana sesja nie będzie budzić żadnych kontrowersji. Sprawa diametralnie się zmienia, gdy chodzi o 58-letnią córkę byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Ronalda Reagana.

Co stało za jej kontrowersyjną decyzją? Określana w anglojęzycznych mediach jako wyjątkowo 'liberalna', Patti Davis zdecydowała się pozować dla magazynu 'More' aby uczcić swoje ciało, i pokazać, że je akceptuje. Tym bardziej, że dojście do tego stanu zajęło jej sporo czasu.

Od 15 roku życia zmagała się z uzależnieniem od narkotyków. Przed trzydziestką udało jej się zerwać z nałogiem, ale ten okres wykosztował jej ciało bardzo wiele. To wtedy zdecydowała, że chce je usprawnić i o nie zadbać. Stało się to dla niej swego rodzaju metodą na życie.


Rodzina Reaganów w 1967 roku. Patti Ann z prawej strony. (fot. Wikimedia Commons)

W wieku 28 lat była niemalże umierająca. 14 lat później została zaproszona na sesję do Playboya - reszta modelek była od niej połowę młodsza. Jak mówi, nie zrobiła tego na przekór swoim rodzicom. Chciała pokazać, że mimo uzależnienia, udało jej się odzyskać swoje życie.

Za sesje w 'More' w dużej mierze odpowiedzialny był jej trener kickboxingu. Powiedział krótko: 'Patti, teraz wyglądasz lepiej niż gdy miałaś 42 lata'. Postanowiła zatem, że będzie pozować ponownie. Trzeba przyznać, że zdjęcie robi ogromne wrażenie. A to tylko jedno z całej sesji...

Dziennikarze znaleźli zdjęcia kochanki Arnolda. Zobacz, jak wygląda [ZDJĘCIA] >>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Skomentuj:
Córka Ronalda Reagana w rozbieranej sesji... w wieku 58 lat!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX