Ależ wpadka w "Milionerach". Tylko tym razem to wina organizatorów

Pytanie w 'Milionerach' nie miało żadnej poprawnej odpowiedzi

Pytanie w 'Milionerach' nie miało żadnej poprawnej odpowiedzi (Fot. Screen/milionerzy.tvn.pl)

Wystarczyło jedno pytanie, żeby o "Milionerach" znów było głośno. We wczorajszym odcinku odpadła pani Ola. Tylko jest pewien problem. Nie było żadnej poprawnej odpowiedzi.

Studentka kulturoznawstwa, pani Ola, dostała pytanie ze swojej specjalizacji. Wydawałoby się, że nikt lepiej niż ona nie zna odpowiedzi.

- Który z wymienionych nie wystąpił w filmie fabularnym przed prezydenturą? - zapytał Hubert Urbański. Do wyboru byli: Donald Trump, Ronald Reagan, Lech Kaczyński i Vaclav Havel. 

Donalda Trumpa większość z nas kojarzy z kultowej produkcji "Kevin sam w nowym Jorku". Lecha i Jarosława Kaczyńskich z filmu Jana Batorego z 1962 roku "O dwóch takich, co ukradli księżyc". Natomiast Ronalda Reagana możemy pamiętać z kilkudziesięciu produkcji, które przyniosły mu sławę w Hollywood. Poprawna odpowiedź, według realizatorów programu, to Vaclav Havel. 

Uczestniczka wskazała jednak na Lecha Kaczyńskiego, bo nie kojarzyła go z żadnego filmu fabularnego. Tego internauci nie mogli jej odpuścić.

Na tym nie koniec. Komentujący szybko wzięli na warsztat pytanie za 10 tysięcy zł. i udowodnili, że uczestniczka "Milionerów" nie mogła na nie poprawnie odpowiedzieć. Po ich głębszej analizie okazało się, że Vaclav Havel... również zagrał w filmie. Internauci wskazali, że w 1965 r. czeski prezydent wystąpił w komedii "Každý mladý muž", a więc 24 lata przed tym, jak objął władzę. 

I co teraz? Czy pani Ola nie powinna wrócić do gry?

ZOBACZ TAKŻE:

O takich widokach marzy się przez całe życie. Tak wygląda zorza polarna w Szwecji

Na ile pytań za milion z Milionerów odpowiesz? [QUIZ]
1/13Płetwą grzbietową nie pruje wody: (Odcinek z 19 grudnia 2010 - wydanie specjalne w TVN)
Zobacz także
Komentarze (1)
Ależ wpadka w "Milionerach". Tylko tym razem to wina organizatorów
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX