Dziennikarka TVP jest na miejscu wypadku. Dostaje jedno pytanie i zupełnie się gubi. "Yyy szyny"

Widzowie mogli się zdziwić

Widzowie mogli się zdziwić (Screen z youtube.com/positivesurfer)

Ewa Michalska jest autorką jednej z najsłynniejszych wpadek dziennikarskich na żywo. Jej wypowiedź z 2007 roku: "Szyny były złe, a podwozie... podwozie też było złe" do dzisiaj jest przypominana przy wielu okazjach.

Dokładnie 20 marca 2007 roku dziennikarka TVP prowadziła relację na żywo z miejsca wykolejenia pociągów w Nowogardzie. Prezenterka w studio w Warszawie zapytała redakcyjną koleżankę o przyczyny zdarzenia. To pytanie kompletnie zbiło Ewę Michalską z tropu:

Najprawdopodobniej albo...albo szyny, które nie są równe, albo tak jak mówiłam we wcześniejszym wejściu szyny były złe... a podwozie... podwozie też było złe .
 

Taka wpadka nie mogła przejść bez echa. Od tej pory film na stałe zagościł na liście najlepszych wpadek polskiego dziennikarstwa. Pani Ewa doczekała się nawet fanpage'a "Szyny były złe i podwozie też było złe".

Jak bohaterka nagrania tłumaczyła słabe wystąpienie? Podobno kilka sekund przed wejściem na antenę ktoś ją zagadał. Zdekoncentrowana Michalska weszła na wizję i zapomniała, co miała mówić.

ZOBACZ TEŻ: Po prostu KOSMOS! Tak wygląda wschód słońca widziany oczami astronauty

Po prostu KOSMOS! Tak wygląda wschód słońca widziany oczami astronauty

Kultowe ikony lat 90. Ciekawe, czy jeszcze je pamiętasz?
1/12Ta supermodelka występowała w teledyskach George'a Michaela i Prince'a. Wyróżnia ją charakterystyczny pieprzyk. To:
Zobacz także
Komentarze (2)
Dziennikarka TVP jest na miejscu wypadku. Dostaje jedno pytanie i zupełnie się gubi. "Yyy szyny"
Zaloguj się
 • avatar

  carnby

  0

  nnie: spójrz na datę tego newsa - 10. rocznica

  Tak w ogóle, reporterka celowo sobie przygotowała tę wypowiedź i wystąpiła z nią na wizji, aby zdobyć popularność i zapisać się złotym zgłoskami "na liście najlepszych wpadek polskiego dziennikarstwa".
  (informacja sprawdzona i równie oczywista jak wszelkie inne newsy serwowane dziś przez TVP, pochodzące od źródeł tak wybitnych autorytetów rzetelnego dziennikarstwa jak J.Kurski)

 • avatar

  nnie

  0

  Przepraszam, a w związku z czym to jest odgrzewane?
  GW jest coraz bardziej żenująca.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX