Snoop Dogg występuje na scenie, ale wszyscy patrzą na nią. Tłumaczka języka migowego skradła mu show

Kto tu tak naprawdę występuje? Snoop Dogg czy Holly Maniatty?

Kto tu tak naprawdę występuje? Snoop Dogg czy Holly Maniatty? (Fot. The Good Life Radio Show | Facebook)

Snoop Dogg nie miał z nią najmniejszych szans. Tłumaczka języka migowego pokonała go na jego własnym koncercie.

Kiedy Snoop Dogg wyszedł na scenę Jazz Fest w Nowym Orleanie, chyba nie spodziewał się, że przestanie być królem swojego własnego występu. Tymczasem obok jego sceny, na niewielkim podwyższeniu, stanęła ona - królowa języka migowego. Spójrzcie sami, co zrobiła!

Dziewczyna, która skradła show znanemu raperowi, to Holly Maniatty. Jest certyfikowanym tłumaczem języka migowego i to nie pierwszy raz, kiedy "występuje" na koncercie. W poprzednich latach "występowała" z takimi sławami, jak Beastie Boys, Wu-Tang Clan, Killer Mike czy Public Enemy. Dziewczyna do każdego koncertu przygotowuje się wcześniej po kilkadziesiąt godzin - napisał portal People.com.

Żeby osoba głucha doświadczyła tego samego, co słysząca, staram się używać takich znaków, które będą najbliższe samemu wykonawcy - regionalizmów, slangu, lokalnych znaczeń - mówiła Holly w wywiadzie radiowym w 2013 roku.

A nie jest to łatwe. Raper z Atlanty będzie mówił inaczej, niż raper z Queens, do tego tłumacz musi wiedzieć, jak "migać" konkretne słowa w konkretnych slangach. Holly nie tylko zapamiętuje dokładnie tekst piosenek, stara się, żeby jej gesty również odwzorowały wykonanie artysty.

Podczas jednego z festiwali raper Killer Mike, zaintrygowany migającą przy scenie dziewczyną, zszedł do niej i postanowił sprawdzić, co potrafi. Wyrapował każde przekleństwo, jakie przyszło mu do głowy, podkręcając tempo, ale Holly poradziła sobie świetnie - wspomina portal Slate.com. Okazuje się, że można "wymigać" nawet najgorsze przekleństwa.

ZOBACZ TEŻ: Tańczący Pikachu uległ awarii. Wywołało to całą sekwencję dziwnych zdarzeń

Tańczący Pikachu uległ awarii. Wywołało to całą sekwencję dziwnych zdarzeń

Zobacz także
Skomentuj:
Snoop Dogg występuje na scenie, ale wszyscy patrzą na nią. Tłumaczka języka migowego skradła mu show
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX