Zamontował przy grobie żony kamerę. Gdy zobaczył nagranie, aż się zagotował z wściekłości

Zabytkowy cmentarz ewangelicki

Zabytkowy cmentarz ewangelicki (Michał Rezik)

Kiedy umarła żona pana Adama z Kamienia Pomorskiego, mężczyzna obiecał sobie, że zatroszczy się o jej grób z należytą dbałością.

Nagrobek wieńczyły dwa piękne wazony. Kiedy pierwszy raz zostały ukradzione, mężczyzna po prostu odkupił takie same w sklepie. Niestety taka sytuacja powtórzyła się jeszcze 3 razy. Czwarty komplet miał być już ostatnim ukradzionym, bo pan Adam postanowił wziąć sprawy we własne ręce. 

Za zgodą zarządcy cmentarza zainstalował przy grobie kamerę. Zgodnie z oczekiwaniami zarejestrowała złodzieja, okazała się nim kobieta. Nagranie przekazał lokalnemu portalowi kamieńskie info. Czytelnicy szybko rozpoznali ją na wideo. 

W jej mieszkaniu odnaleziono lampiony i inne przedmioty, które przemalowywała i ponownie sprzedawała. Pan Adam był bardzo wzruszony gorliwą pomocą wielu osób. Portal Kamieńskie info zamieścił jego podziękowanie: 

Bardzo serdecznie dziękuję za szybką reakcję na wiadomość o kradzionych przedmiotach z Cmentarza Komunalnego w Kamieniu Pomorskim - Panu Pawłowi, szefowi kamienskie.info oraz za daleko idącą pomoc techniczną Panu Markow - Zarządcy Cmentarza Komunalnego, a w szczególności wszystkim wspaniałym obserwatorom kamienskie.info, którzy spontanicznie włączyli się w akcję rozpoznawczą. Pogrążony w smutku nad grobem Żony, ale wdzięczny ludziom dobrych serc DZIĘKUJĘ.

Zobacz także: Kiedy Hannah Foraker wróciła do domu ze szkolenia wojskowego, czekała na nią radosna niespodzianka

Kiedy Hannah Foraker wróciła do domu ze szkolenia wojskowego, czekała na nią radosna niespodzianka

Quiz dla długodystansowców. 100 pytań z wiedzy ogólnej. Pobijesz średnią 76/100?
1/100Nazwa "szampan" wywodzi się od "champagne", czyli:
Zobacz także
Komentarze (2)
Zamontował przy grobie żony kamerę. Gdy zobaczył nagranie, aż się zagotował z wściekłości
Zaloguj się
 • avatar

  stanislaw.sk

  0

  Zwykła hiena cmentarna jakich wiele w każdej miejscowości: kradną też wiązanki, bo muszą jakoś zarobić na kieliszek chleba...

 • avatar

  amenominakanushi-pan-poczatku

  0

  OK, zbrodnia jest, a gdzie kara? Co stało się z kato-wolską Grażyną? Niska szkodliwość czynu czy daleka krewna ministra Zero.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX