12-latka została w kieleckim szpitalu matką. To nie był gwałt. Sąd był bezwzględny

Zdjęcie poglądowe

Zdjęcie poglądowe (Fot. Marcin Stepien)

Ojcem dziecka 12-latki jest 29-letni Józef N. Ciąża nie była wynikiem gwałtu, ale Sąd Rejonowy w Wałbrzychu i tak wydał wyrok skazujący.

12-latka urodziła dziecko w zeszłym roku Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach. I tym samym została najmłodszą matką, jaka wydała na świat potomka w kieleckiej placówce zdrowia.

Sprawą od razu zainteresowała się prokuratura rejonowa w Wałbrzychu. Ustalono, że ojcem dziecka jest 29-letni Józef N. Jak podają lokalne media, ciąża nie była wynikiem gwałtu, a ojciec dziecka  był przyjacielem rodziny. 17 lat starszy mężczyzna miał też mówić mediom, że zamierza ożenić się z 12-latką.

Jak informuje Polsat News, Sąd Rejonowy w Wałbrzychu uznał Józefa N. winnym obcowania płciowego z osobą poniżej 15. roku życia i skazał go na trzy lata więzienia. Ponadto skazany ma zakaz zbliżania się do matki jego dziecka na odległość nie mniejszą niż 100 metrów. Wyrok jest prawomocny.

 Zobacz także: Dzięki internautom niewidoma dziewczynka mogła ujrzeć swoją mamę

Dzięki internautom niewidoma dziewczynka mogła ujrzeć swoją mamę

Trzy słowa, jedna kategoria: miejsce
1/15Wyspa, więzienie, Capone
Zobacz także
Komentarze (2)
12-latka została w kieleckim szpitalu matką. To nie był gwałt. Sąd był bezwzględny
Zaloguj się
  • Leonia Kossowska

    0

    Cipka ją musiała bardzo swędzieć. A tak na poważnie-czy rodzice nie rozmawiają o tym,że w tym wieku to książka a nie łóżko?? Nie za szybko panience się zachciało? Pewnie nawet nie wiedziała co to są gumki ale co tam-wazne,że potrzeba została zaspokojona.

  • Marta Zborowska

    0

    To nie był gwałt? A co niby? Współżycie dorosłego mężczyzny z 12letnią dziewczynką, nawet jak nie protestowała to gwałt nie tylko na ciele ale i na duszy. Dałabym conajmniej 15 lat odsiadki za to

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX