4-latka biega po restauracji. Nagle jedna z kobiet wstaje i kopie dziecko. Matka reaguje bezlitośnie

W jeden z restauracji w Chinach wywiązała się ogromna awantura. Matka 4-letniej dziewczynki stanęła w jej obronie po tym, jak kobieta siedząca obok kopnęła małoletnią.

Prawdopodobnie dziewczynka biegając po lokal, szturchnęła kilka razy krzesło kobiety. Ta nie wytrzymała, podeszła do dziecka, które schowało się za stołem i je kopnęła. Matka dziewczynki natychmiast zaczęła okładać kobietę pięściami po głowie.

Obsługa lokalu szybko zareagowała i rozdzieliła bijące się panie. Jednak matka 4-latki nie odpuszczała. Rzuciła w kobietę butelką. Ta natomiast w odwecie wzięła ze stolika jakiś przedmiot i wycelowała nim w dziewczynkę, która przestraszona tuliła się w ramionach cioci.

Matka widząc co się stało, wpadła w szał i ponownie wymierzyła kilka ciosów dziewczynie. W końcu do sytuacji wkroczył kelner, który odciągnął matkę. Jednak między nimi również wywiązała się kłótnia i doszło do rękoczynów.

 

Internauci są podzieleni w ocenie zachowania matki. Z jednej strony ją bronią, mówiąc, że zachowała się słusznie. Inni uważają, że jej reakcja była przesadzona.

A Wy co sądzicie?

Emeryt uratował wycieńczonego pingwina. On odpłacił mu się najpiękniej na świecie. Wraca co roku

Więcej o:
Komentarze (4)
4-latka biega po restauracji. Nagle jedna z kobiet wstaje i kopie dziecko. Matka reaguje bezlitośnie
Zaloguj się
 • Bozena Kleczka

  0

  Też mnie czasem denerwuje jak matka nie zwraca uwagi biegającemu dziecku,ale nigdy nie posunęła bym się do tak agresywnego zachowania.Dziecko z natury jest ruchliwe,więc wystarczy je upomnieć zeby nie biegało.A jeśli by mnie jako matkii nie posłuchał to wyszłabym z dzieckiem aby nie zakłócało innym spokoju

 • adcore adore

  0

  za duzo pylku z sosny im dospypali,podnosi adrenaline,kelner instrukcji nie czytal

 • janusz-kowalski

  0

  przestałbym okładać czym popadnie tego smiecia dopiero jak by sie przestała ruszać, no może jak ktoś by mnie unieruchomił. generalnie widze jak jej pakuje kose w łeb

 • janusz-kowalski

  0

  ta suka ktyóra podniosła noge na dziecko powinna ponieśc natychmiastowe łamanie kosci wszystkich jakie sie da połamać. Taki zbiorowy wpierdo gdzienie bedzie miala jak sie obronic, uciec itd...cos jak bezbronne 4 letnie dziecko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX