21-latka po stosunku poczuła, że w jej brzuchu "coś się rusza". Lekarz nie miał dla niej dobrych wieści

24.07.2017 11:22
Po stosunku poczuła, że coś rusza się w jej brzuchu

Po stosunku poczuła, że coś rusza się w jej brzuchu (Fot. Facebook/JumbleJoy.com)

21-letnia kobieta źle się czuła po stosunku z chłopakiem. Miała wrażenie, że w jej brzuchu "coś się rusza" i że wcześniej tego nie było. Jej podejrzenia potwierdził lekarz.

21-letnia Ellie Taylor-Davis źle się poczuła. Postanowiła sprawdzić w internecie, czy ma czego się obawiać. Jednak po przeczytaniu dostępnych informacji, okazało się, że to raczej nic poważnego i dziwny objaw powinien dość szybko zniknąć. 

Kilka tygodni później, gdy udała się do lekarza po antykoncepcję hormonalną, poprosiła również o dodatkowe badania. Chciała się upewnić, że w jej organizmie nie dzieje się nic niepokojącego, bo od jakiegoś czasu zmagała się z bólem brzucha, wzdęciami i częstomoczem. Jednak lekarz nie miał dla niej dobrych wiadomości. 

To, co Ellie czuła kilka tygodni temu w swoim brzuchu, okazało się być guzem. A dokładnie rakiem jajników, który rozrósł się w organizmie do niebotycznych rozmiarów. W trakcie badania miał aż 16 cm i zaczął rozpychać organy znajdujące się w pobliżu. Potrzebna była niezwłoczna operacja. 

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Dziewczyna wyzdrowiała i nie potrzebowała chemioterapii. Jednak po tak silnych i niespodziewanych przeżyciach postanowiła poinformować i ostrzec inne kobiety, opowiadając o swojej chorobie.

To nagranie z wypadku pokazuje, dlaczego powinniśmy wozić dziecko w foteliku

Jedno zdanie wystarczy, abyś odgadł, o które państwo pytamy?
1/16Jednym z symboli tego państwa jest maskonur zwyczajny.
Zobacz także
Komentarze (3)
21-latka po stosunku poczuła, że w jej brzuchu "coś się rusza". Lekarz nie miał dla niej dobrych wieści
Zaloguj się
 • avatar

  marcychna

  0

  Bo dla ORGANU bowiem, nie ma nic niemożliwego...

 • avatar

  marcychna

  0

  Był to GIGANTYCZNY 16cm RAK, rozpychający w zawrotnym tempie inne organy wewnętrzne. Kobieta szybko wyzdrowiała i nie potrzebowała chemioterapii??????!!!!!!! CUD!!! Jak Boga kocham, cud!!!!!! Niemniej jednak organu jej chłopaka rak nie wypchnął....

 • avatar

  zigzaur

  0

  Czyli sex to zdrowie. Choroba szybko rozpoznana jest łatwiej uleczalna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX