Podczas pierwszego tańca na parkiet wchodzą koleżanki młodej. I robią uwodzicielski pokaz dla młodego

11.08.2017 10:38
Pierwszy taniec

Pierwszy taniec (Fot. Luke Rendell/Youtube)

Pierwszy taniec to zawsze wyzwanie dla nowożeńców, duży stres i obawy czy nic nie pomylą. Dlatego zwykle przygotowania do tego wystąpienia trwają na długo przed samą uroczystością. Ta para zachwyciła swoich gości niebanalnym występem.

Oprawa weselna bywa bardzo różna. Niektórzy stawiają na romantyzm i do pierwszego tańca wybierają klasyczne, miłosne piosenki, w rytm których tańczą zwykle walca. Są też pary, które wybierają bardziej energiczne utwory, a nawet je ze sobą łączą, tak by powstał zabawny układ opowiadający jakąś historię. Właśnie ta druga opcja staje się coraz popularniejsza. Młodzi stawiają wtedy na kreatywność i poczucie humoru. 

Tak też było w przypadku Hollie i Dave Smith. Nowożeńcy nie tylko zrezygnowali z klasycznej sali weselnej, organizując przyjęcie weselne na świeżym powietrzu, ale też zaskoczyli gości nietypową choreografią. Panna młoda zaprosiła do niej swoje przyjaciółki - druhny, które pojawiły się na parkiecie w białych sukienkach. Do tej pory ten kolor był zarezerwowany tylko dla panny młodej. Jednak jak widać zwyczaje weselne zaczynają się powoli zmieniać. 

Pierwszy taniec z druhnamiPierwszy taniec z druhnami Fot. Luke Rendell/Youtube

Nie gorszy od panny młodej był też jej świeżo upieczony mąż, który razem z kolegami zaprezentował swój układ taneczny. On również wykazał się dużym dystansem i pomysłowością. 

Zobaczcie ten nietypowy pierwszy taniec. Jak myślicie, kto w tym układzie wypadł lepiej - młoda czy młody? 

 

To nagranie z wypadku pokazuje, dlaczego powinniśmy wozić dziecko w foteliku

Poznasz, która to polska komedia? Kadry z filmów [QUIZ]
1/15Jaki tytuł ma ta polska komedia?
Zobacz także
Skomentuj:
Podczas pierwszego tańca na parkiet wchodzą koleżanki młodej. I robią uwodzicielski pokaz dla młodego
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX