Chciał popełnić samobójstwo, ale wtedy dostał garnitur. Jego życie zmieniło się już następnego dnia

12.10.2017 11:05
Dostał szansę, którą wykorzystał

Dostał szansę, którą wykorzystał (Fot. KSL News/Youtube)

Brian Smith pochodzi z Salt Lake City. Mężczyzną wiódł normalne i spokojne życie. Wszystko zmieniło się po tym, jak stracił pracę. Brian przez wiele miesięcy szukał nowego stanowiska, niestety bezskutecznie.

Przez ten czas wydał wszystkie oszczędności i stał się bezdomny. Początkowo pomieszkiwał u znajomych, później spał gdzie się tylko dało. Przez 10 miesięcy każdego dnia zastanawiał się nad sensem własnego życia. Jak sam mówi, zwątpił w Boga, ludzi i życie. Zdarzało mu się myśleć o samobójstwie.

Wtedy znalazł ogłoszenie. Okazało się, że biznesmen rozdaje bezdomnym garnitury. Wszytko po to, żeby ci mogli iść na rozmowę kwalifikacyjną i zrobić dobre wrażenie. To bardzo ważne, by podczas takiej rozmowy czuć się pewnie. Poza tym pierwsze wrażenie jest bardzo ważne i to ono często decyduje, jak potoczy się dalsza rozmowa.

Brian postanowił zgłosić się po garnitur. Potraktował to jako ogromną szansę i poszedł w nim na kolejna rozmowę kwalifikacyjną. Kiedy następnego dnia usłyszała, że ją dostał, na jego twarzy pojawiły się łzy radości. Sam nie mógł uwierzyć w to, że teraz jego życie diametralnie się zmieni!

 
Sprawdź, czy nie mylisz tych wyrazów. Błąd może cię sporo kosztować
1/14Osoba, która została dopuszczona do matury to:
Zobacz także
Skomentuj:
Chciał popełnić samobójstwo, ale wtedy dostał garnitur. Jego życie zmieniło się już następnego dnia
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX