Ludzie są przekonani, że na tym zdjęciu widać nagiego mężczyznę. Przyjrzyjcie się dokładnie

Często to, widzimy, wcale nie jest tym, co nam się wydaje. Tak jest w przypadku tej fotografii, która właśnie krąży po sieci i zmusza ludzi do tego, żeby się jej przyjrzeć naprawdę dokładnie.

Kontrowersyjne zdjęcie pary na skuterze pojawiło się na portalu Reddit. Na pierwszy rzut oka wygląda tak, jakby nagi mężczyzna prowadził, a za nim siedziała dziewczyna w bluzie. Kiedy jednak dokładniej się przyjrzeć, to można zauważyć, że jednak tak wcale nie jest.

Kierowca po prostu nie ma koszulki, a jego pasażerka ma bardzo krótkie spodenki. Zdjęcie zrobiono pod specyficznym kątem -  łatwo się więc nabrać. Użytkownik Despacitojustin wstawił je na Reddita, a ludzie komentują je intensywnie - uzbierało się już ponad 400 komentarzy.

O samym zdjęciu nie wiadomo za wiele - prawdopodobnie zrobiono je w Korei Południowej.

A czego to tam ludzie nie widzą. Jedni są przekonani, że między parą siedzi manekin. Jeszcze inni byli przekonani, że na zdjęciu tak naprawdę widać trzy osoby. 


I choć w zdjęciu nie kryje się żadna specjalna iluzja optyczna, wiele osób naprawdę zobaczyło w pierwszej kolejności nagiego mężczyznę. Wzrok to jednak czasem zwodniczy zmysł.

Jak widzi Twój kot? Zupełnie inaczej niż się wszystkim wydaje [ZOBACZ]

Skomentuj:
Ludzie są przekonani, że na tym zdjęciu widać nagiego mężczyznę. Przyjrzyjcie się dokładnie
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX