Wyszli na spacer z 2-miesięczną córką. Gdy przechodzień na nich spojrzał, od razu wezwał olsztyńską policję

16.11.2017 11:00
Zdjęcie poglądowe (Fot. Tomasz Markowski / Agencja Gazeta)

Zdjęcie poglądowe (Fot. Tomasz Markowski / Agencja Gazeta) (Zdjęcie poglądowe (Fot. Tomasz Markowski / Agencja Gazeta))

Przypadkowy przechodzień wezwał policję, gdy zobaczył rodziców 2-miesięcznego dziecka.

Do tego przykrego zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem. Przechodzień zauważył dwójkę dorosłych prowadzących wózek z niemowlęciem. Szli chwiejnym krokiem, więc nabrał podejrzeń. Zadzwonił na komendę w Olsztynie.

Funkcjonariusze przyjechali we wskazane miejsce, aby sprawdzić, czy faktycznie para opiekująca się małym dzieckiem jest nietrzeźwa. Jak podaje warmińsko-mazurska policja, chwilę przed przyjazdem patrolu, kobieta z mężczyzną weszli do bloku.

W tej sytuacji mundurowi ustalili ich adres zamieszkania i zapukali do drzwi. W mieszkaniu zastali 41-latkę i jej 37- letniego partnera oraz 2-miesięczne dziecko.  Oboje byli pijani. Kobieta miała blisko 3, a mężczyzna prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Z uwagi na to, że rodzice w tym stanie nie mogli się nią zajmować, dziecko zostało przekazane trzeźwemu członkowi rodziny. Policjanci sporządzili już dokumentację z interwencji, która trafi do sądu rodzinnego.

12 rzeczy bez których polski dom nie byłby taki sam. Pamiętasz je jeszcze?
1/12Na ścianach w co drugim polskim przedpokoju:
Zobacz także
Komentarze (4)
Wyszli na spacer z 2-miesięczną córką. Gdy przechodzień na nich spojrzał, od razu wezwał olsztyńską policję
Zaloguj się
 • Agata Kwolek

  0

  Jak ktos chce pic to powinien zapewnic dziecku odpowiednia opiekę. Ale widzę ze polska patologia lubi sie szerzyć. Dac im jeszcze 500+ zeby im na chlanie nie zabrakło a rodzinnom w prawdziwej potrzebie dzieci zabierają tak to u nas działa-to przykre ale prawdziwe. Pewnej rodzinie odebtano 3 dzieci ponkewarz nie stac ich bylo na poprawienie warunkow domowych (remont) i zostały oddane do rodzin zastępczych. Rodzina zastępcza dostaje na 1 dziecko 1400zl. A gdyby tak tej rodzinie dac taka pomoc zamiast zabierac dzieci?? Nawet czasowo tylko?? Napewno bylo by z czego remon zrobic by zapobiec takiemu obrotowi spraw.

 • avatar

  kasiul_ek

  0

  Andrzej Kowalczyk
  Ciekawe co by Pan napisał, gdyby dziecku coś się stało? Brawa dla osoby, która wezwała policję. Jednak nie każdego, tak jak Pana opanowała znieczulica...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX