Nowa reklama Allegro Was zaskoczy. Mały Marcel pokazuje, co jest najważniejsze w święta

Do sieci trafiła najnowsza, przedświąteczna reklama Allegro. Tym razem opowiada o magicznym talizmanie i nawiązuje do współpracy ze Szlachetną Paczką.

Wczoraj do sieci trafiła prawdziwa perełka. To kolejna już, przedświąteczna reklama Allegro. Prawie 4 minutowy filmik to historia chłopca, który dostaje od rodziców indiański amulet. Tytułowy "Talizman" towarzyszyć mu będzie przez wiele miesięcy, a jego magiczna moc uratuje chłopaka z niejednych tarapatów. 

 

Marcel, to chłopiec, który uwielbia zabawę w Indian. Ma zrobiony z papieru pióropusz, drewniany toporek i tipi sklecone z patyków. Kiedy rodzice chłopca zdają sobie sprawę z tego, jak ważna jest to zabawa, kupują dla swojego syna zestaw Indianina. 

W paczce wysłanej przez Allegro znajduje się między innymi tytułowy talizman. Chłopiec od razu zakłada go na szyję i nie rozstaje się z nim przez wiele miesięcy.

'Talizman', nowa reklama Allegro.'Talizman', nowa reklama Allegro. Fot. Allegro | YouTube | Printscreen

Talizman towarzyszy Marcelowi w czasie zabaw i w szkole od lata aż do świąt Bożego Narodzenia. Kiedy chłopiec razem z tatą kupuje choinkę, postanawia podzielić się szczęściem płynącym z amuletu z kimś, kto tego szczęścia potrzebuje dużo bardziej. 

To nawiązanie do podjętej przez Allegro współpracy ze Szlachetną Paczką. Jak podaje serwis Wirtualne Media, Allegro udostępniło inicjatywie swoją platformę, dzięki której użytkownicy mogą przekazywać dary na rzecz organizacji.

"Talizman" to nie pierwszy tego typu film wyprodukowany przez Allegro. W zeszłym roku serca widzów na całym świecie podbiła reklama 'Czego szukasz w Święta?'. To opowieść o staruszku, który zawzięcie uczy się angielskiego, by móc porozmawiać z mieszkającą za granicą wnuczką. 

'Czego szukasz na święta?''Czego szukasz na święta?' Fot. Allegro | YouTube | Printscreen

O reklamie z zeszłego roku głośno było na całym świecie. Pisały o niej takie serwisy jak Time, NBC News czy Independent. O popularności filmu przeczytać można TUTAJ.

Za tegoroczną reklamę odpowiada agencja Bardzo. Wspólnie z Allegro oddali do dyspozycji widza zupełnie nową, utrzymaną w innym klimacie produkcję. Czy i tym razem tak jak rok temu uda im się porwać serca widzów? Mamy nadzieję, bo 'Talizman' to naprawdę piękna i wzruszająca opowieść. 

Allegro zrobiło znakomitą świąteczną reklamę, ale po dodaniu TEJ sceny z "Dnia Świra" jest jeszcze lepsza

Skomentuj:
Nowa reklama Allegro Was zaskoczy. Mały Marcel pokazuje, co jest najważniejsze w święta
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX