Urzędnicy apelują, by uczniowie nie uprawiali seksu na rondach. Mają ważne powody

W kwietniu rozpoczyna się świętowanie absolwentów szkół średnich w Norwegii. Uczniowie bawią się tak hucznie, że władze apelują do nich o tak absurdalne rzeczy, jak powstrzymanie się od seksu na rondach.

Urzędnicy z zarządu dróg i autostrad w Norwegii zaniepokoili się zbliżającym świętowaniem uczniów swojego kraju. Młodzież w czasie imprezy podobnej do dobrze znanych nam juwenaliów naprawdę potrafi się wyluzować.

Uczniowie nie żałują sobie alkoholu, a także zdarza im się uprawiać seks w dziwnych miejscach. Jak donosi The Local, władze w trosce o bezpieczeństwo rodaków zaapelowały, aby świętujący nie biegali nago po mostach, bo mogą zostać potrąceni oraz aby nie oddawali się fizycznym uciechom...na rondach.

Młodzież uprawiająca seks na rondach może dekoncentrować kierowców, co prowadzi do wypadków - wyjaśnia Terje Moe Gustavsen, dyrektor urzędu zajmującego się drogami.

Urzędnicy proszą, aby nie uprawiali seksu na rondachUrzędnicy proszą, aby nie uprawiali seksu na rondach Fot. Sesse | Wikipedia

Russefeiring to święto absolwentów szkół średnich w Norwegii. Uczniowie mają co prawda do zdania jeszcze maturę, ale mimo to zaczynają hucznie świętować już wcześniej. 

Russ już się rozpoczęło i potrwa aż do 17 maja, dnia  w którym Norwegowie obchodzą Święto Konstytucji. Przez 3 tygodnie młodzi ludzie noszą specjalne stroje i piją na umór za pozwoleniem nauczycieli i rodziców.

Dlaczego dorośli się na to godzą, a wręcz przyklaskują takiemu zachowaniu? Bo tradycja trwa w Norwegii już wiele lat, a po zakończeniu imprez młodzież grzecznie wraca do nauki. 

Drodzy Czytelnicy!

Wasz głos jest dla nas bardzo ważny. Dlatego chcemy pisać dla Was o rzeczach, które najbardziej Was interesują i są Wam najbliższe. Jeśli jest jakaś historia, którą chcecie nam opowiedzieć i się nią podzielić z innymi, jeśli jest jakaś sprawa, którą chcielibyście nagłośnić, jakiś problem, który chcecie rozwiązać - piszcie do nas na adres buzz_redakcja@gazeta.pl.

Czekamy na Wasze listy - Redakcja Buzz.gazeta.pl

Przedszkolaki tłumaczą, czym jest miłość. I jak zwykle zaskakują. "Nikt nie ma już do niego więcej miłości"

Więcej o:
Komentarze (30)
Urzędnicy apelują, by uczniowie nie uprawiali seksu na rondach. Mają ważne powody
Zaloguj się
 • sztucznypolak

  Oceniono 9 razy 9

  Ale rondo jest najlepsze zeby chędożyć na okrągło.

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 4 razy 4

  Prawie mogliśmy zacząć podbijać układ słoneczny, ale ch... i d... wszystko powstrzymały. Oczywiście są one od dziesiątek tysięcy lat oznaką cywilizacji.

 • aprilapril

  Oceniono 2 razy 2

  A co na to episkopat?

 • wiezet

  Oceniono 8 razy 2

  a czy wytrysk jest do pochwy czy na zewnątrz ? Czy był śluz płodny, czy nie było ? Takie pytania są na kursie przedmałżeńskim, ale nic nie ma o bzykaniu się na rondzie...........

 • loneman

  Oceniono 1 raz 1

  Nooo a tam gdzie zyja losie uprawianie seksu publicznie jest karane i zamykaja ich choc biedne nie znaja ludzkiego prawa :D

 • joe_brody

  Oceniono 3 razy 1

  Bo Norwegowie są mądrzy i wiedzą, że młodym trzeba dać okazję do wyszumienia się - oczywiście w kontrolowanych warunkach i po wcześniejszym przygotowaniu teoretycznym - by potem mogli zostać spokojnymi, praworządnymi obywatelami...

 • stanislaw.sk

  Oceniono 1 raz 1

  Ale zacofanie w tej Norwegii! A Polsce można wszędzie jak apelowały Bratanki:... w kinie, w Lublinie..." - do czasu, aż pani minister edukacji zabroni, seksuolodzy z episkopatu potwierdzą, że to podpada pod wyuzdanie, a nawet ekskomunikę...

 • o.666

  Oceniono 1 raz 1

  pare razy dookola ronda a potem wychodzi sie na prosta... tak jest najlepiej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX