Ile zarabiają polskie prostytutki? Cennik dużo mówi o tym, jakie kobiety najchętniej wybierają Polacy

Choć dużo zależy od miejsca zamieszkania, to jednak pewne rzeczy Polacy cenią w prostytutkach bardziej, niż inne. Cena za ich usługi zależy od ich wyglądu, i tylko niektóre mogą zarobić naprawdę dużo.

Dzięki raportowi firmy Sedlak & Sedlak wiadomo, w jakich paniach do towarzystwa gustują Polacy. Te dziewczyny, które zarabiają najwięcej, cieszą się również największą popularnością. Do jakich kobiet zatem najbardziej lubią chodzić panowie?

Czytaj też: Śląska prostytutka "Judyta" jest ulubienicą księży. Zdradza ich perwersyjne sekrety > > >

Najwięcej zarabiają najmłodsze prostytutki. W przedziale wiekowym 18-25 zarobki plasują się na wysokości około 210 złotych za godzinę. Im starsza kobieta, tym mniej zarobi - np. cena za usługi 45-latki wynosi już "tylko" 132 złote.

Z raportu wynika również, że klienci zwracają uwagę nie tylko na wiek swojej towarzyszki, ale również jej... wagę. Te najszczuplejsze - a zgodnie ze wskaźnikiem BMI wręcz niedożywione - zarobią najwięcej - nawet 217 złotych za godzinę usługi. Dziewczyny otyłe średnio zarabiają zaledwie 132 złote.

Dodatkowym wyznacznikiem zarobków jest wzrost dziewczyny. Im wyższa, tym wyższe mogą być jej zarobki.

Zarobki prostytutek w dużych miastach są wyższe

Dla kobiet najlepiej jest pracować w większych miastach - najdroższa pod tym względem jest Warszawa, gdzie średnio można zarobić nawet 254 złote za godzinę. Mniejsze miasto to odpowiednio niższa cena.

Generalnie jednak wszystkie powyższe wyliczenia nijak się mają do tego, ile która kobieta przepracuje godzin w miesiącu. A tu ciężko wyznaczyć jakąś średnią - każda z nich pracuje wszak na akord - im więcej przepracują, tym więcej zarobią. Niektóre są w stanie pracować więcej, inne - mniej. Niektóre mają klientów na całą noc (a za taką usługę mogą sobie policzyć nawet 2000 zł), inne pracują po kilka godzin w tygodniu.

Najdroższe dziewczyny mogą miesięcznie ze swojej pracy wyciągnąć nawet kilkanaście tysięcy złotych. To jednak rzadkość - średnio prostytutka w miesiącu zarobi 2,5 - 3 tysiące złotych.

Przeczytaj też: Matka 3-latki przebranej za prostytutkę broni się: "Chodzę z nią do kościoła" > > >

Sprawdź też: Prostytutki spod Trzebnicy dostały skórzaną sofę. Wiceburmistrz: Stoją cały dzień na nogach, więc im się należy > > >

Po tych studiach pracę znajdzie każdy. A zarobki? 70 tys. dolarów rocznie za badania nad marihuaną

Więcej o:
Komentarze (31)
Ile zarabiają polskie prostytutki? Cennik dużo mówi o tym, jakie kobiety najchętniej wybierają Polacy
Zaloguj się
 • azjael

  Oceniono 6 razy 6

  Czyli te celebrytki z Dubaju, to tanie zdziry są

 • pablitomak73

  Oceniono 10 razy 4

  Co za głupoty wypisujecie i co to za dziwny raport i kto te dane zbierał.Młoda atrakcyjna prostytutka w wieku 18- 27 lat ,która oferuje namiętny seks jest w stanie wyciągnąć 20 -30 tys zł miesięcznie i to bez większych problemów.Są w stanie w jeden rok kupić sobie piękne mieszkanie w Warszawie w przeciwnym razie poszłaby na kasę do Biedronki jakby miała zarobić 3 tys zł miesięcznie i świadczyć takie usługi.
  Większość młodych dziewczyn teraz nie pracuje w burdelach i nie dzieli się kasą z alfonsami tylko mają prywatne ogłoszenia na odlotach lub innych portalach.A jeśli nawet to na pewno nie są to takie zarobki jakie napisaliście.Najczęściej przyjmują na stawkach 300zł za godzinę i są to ogłoszenia prywatne.Przyjmijmy że ma średnio czterech, pięciu klientów dziennie albo i więcej jak chce i jest niezła to 1500zł ona zarabia w jeden dzień a nie 2,5 tys -3 w miesiąc.Tyle to teraz zarobi ale 40 letnia mamuśka stojąc pod hotelem w centrum Warszawy.A jeśli chodzi o najdroższe dziewczyny z najwyższej półki to miesięczne ich zarobki sięgają pewno i około 50 tys zł miesięcznie a te 10 tysięcy to ona zarobi w tydzień i nie licząc weekendów jak się spręży.

 • who_go_wie

  Oceniono 7 razy 3

  Podobno w Polsce z seksem jest jak z obiadem. Jak żona nie da to się coś zawsze da przekąsić na mieście, nie?

 • s0nar

  Oceniono 1 raz 1

  Ja piertolę. Nie musieli robić badania. Od razu bym im powiedział, że mężczyznom najbardziej podobają się młode, szczupłe i ładne kobiety o odpowiednich proporcjach :D

 • kimdongun

  Oceniono 1 raz 1

  Te w sejmie czy dziennikarskie?

 • kapus0001

  Oceniono 3 razy 1

  Okazuje się, że w Polsce prostytucja jest nieuregulowana prawnie. Wprawdzie nie jest zalegalizowanale też nie jest zabroniona. Okazuje się, ze można prostytuować sią do woli a nawet brać za to piniądze a i tak nie zapłci się podatku. Dlaczego ? Bo skoro nie ma prostytucji to i nie ma usług seksualnych. W każdym razie są nieopodatkowanie. No bo jak można opodatkować coś, czego nie ma. Oczywiście dociekliwy fiskus znalazł by na to radę. Tzw sponsoring to świadczenie wzajemne. Pani daje seks, pan daje pieniądze. Ale za co pieniądze, skoro nie istnieje usługa seksualna. To po prostu darowizna - a od tego też jest podatek

 • Dariusz Żoczek

  0

  Dziewczyny po prostu szukają sponsora nie tylko w świecie rzeczywistym, ale też na takich portalach jak www.goldbikiniclub.com dlasponsora.com.pl www.bibliapodrywu.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX