Prezydent Andrzej Duda w KFC - sieć zabrała głos po aferze. "Pani Kasiu, Panie Prezydencie..."

Kiedy Andrzej Duda i Agata Duda odpowiadali w KFC na pytania pani Katarzyny, a teraz głos w sprawie zabrała sama sieć. KFC apeluje do obu stron sporu: "Pani Kasiu, Panie Prezydencie..."

Andrzej Duda i Agata Duda w czasie wolnym w weekend chcieli posilić się w krakowskim KFC, kiedy podeszła do nich pani Katarzyna i zadała niewygodne pytania o konstytucję i jej łamanie. Teraz głos zabrała sama sieć KFC, wykorzystując okazję do darmowej reklamy:

Nieważne, czy jesteś młodym czy starym, robotnikiem czy wykładowcą, piosenkarzem czy lekarzem. Prezydentem, czy studentem. KFC jest dla wszystkich. Kubełek zawsze łączy.

Pani Kasiu, Panie Prezydencie, zapraszamy do spotkania w naszej restauracji przy kubełku pełnym najlepszego kurczaka. Kubełek Łączy!

- napisano na oficjalnym profilu KFC na Facebooku.

Fani już pytają, czy zostanie wprowadzony "zestaw prezydencki", jak również zastanawiają się, jak można jeść kanapki w KFC, kiedy w Polsce łamana jest konstytucja - odnoszą się tym samym do popularnego w ostatnich dniach mema, na którym kolejne znane osoby pytają, jak można coś robić, kiedy w Polsce łamana jest konstytucja:

Memy tygodnia |Memy tygodnia | fot. paczazim.pl

MemyMemy Fot. Kwejk

Andrzej Duda w KFC

Wszystko z powodu niewielkiej afery, która miała miejsce w miniony weekend. Andrzej Duda i Agata Duda, podczas krótkiego pobytu w Krakowie, wybrali się do jednej z restauracji KFC. Tam zauważyła ich pani Katarzyna. Poprosiła o wspólne zdjęcie i... zadała prezydentowi niewygodne pytania o konstytucję, cały czas nagrywając wszystko telefonem.

- Czemu zgadza się pan na łamanie konstytucji? Czemu jest taka sytuacja w Polsce? - dopytywała kobieta, na co prezydent zaczął zapewniać ją, że nic takiego nie ma miejsca.

Nagrania z niefortunnego spotkania szybko poniosły się po internecie, a jego użytkownicy zaczynają nieśmiało żartować, że Agata Duda w końcu, po trzech latach bycia pierwszą damą, zaliczyła swój pierwszy występ, szkoda tylko, że w barze szybkiej obsługi, przy kawałku kurczaka.

 

Może cię zainteresować też:

Więcej o:
Komentarze (33)
Andrzej Duda w KFC - sieć zabrała głos po aferze. "Pani Kasiu, Panie Prezydencie..."
Zaloguj się
 • def11

  Oceniono 14 razy 8

  Duda przyszedł po kubełek dostał kubeł zimnej wody :)
  Nigdzie krzywoprzysiężco bezpieczny nie będziesz

 • wiro82

  Oceniono 11 razy 7

  Duda z żoną potwierdzili to co wiemy o nich już od dawna...

 • grundol1

  Oceniono 10 razy 6

  Wpisać kubełek z KFC do Konstytucji.

 • acide94

  Oceniono 9 razy 5

  Po wyborach Trybunał Stanu dla przestępcy konstytucyjnego.

 • drdr2

  Oceniono 11 razy 5

  Myślałem że powiesili zdjęcia "tych państwa nie obsługujemy"

 • herbat

  Oceniono 4 razy 4

  KFC wprowadzi zestaw Adrian, zamiast skrzydełek kurczaka będą kacze kupry.

 • gapcio2010

  Oceniono 6 razy 4

  To pani prezydentowa potrafi mówić? Nie do wiary., taka niemota była przez te lata....

 • bmarten

  Oceniono 4 razy 4

  Maliniak z milczkiem chyba kiepsko wybrali, bo to żarcie w BARACH SZYBKIEJ OBSŁUGI KFC jest obrzydliwe: żylaste, przesolone i przepaprykowane kawałki jakichś kiepskich kurczaków.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX