KFC rozdaje darmowe kubełki z kurczakiem. Co zrobić, aby dostać jeden z nich?

KFC świętuje otwarcie 250 lokalu w Polsce. Klienci popularnego baru z jedzeniem typu fast-food skorzystają z promocji na kubełki z kurczakiem.

KFC otworzyło 250 restaurację w Polsce. Z tej okazji jedna z najpopularniejszych sieci barów szybkiej obsługi przygotowała dla swoich klientów niecodzienną promocję.

Darmowe kubełki z kurczakami w KFC. Jak je zdobyć?

Dziś w Katowicach otwiera się kolejna restauracja sieci KFC. Będzie to 250 lokal w Polsce sygnowane logo tego amerykańskiego przedsiębiorstwa. Z tej okazji w dniu dzisiejszym trwa promocja na jeden z najpopularniejszych produktów tej marki - kubełki z kurczakami w chrupiącej panierce.

Co zrobić, aby otrzymać darmowy posiłek? Aby zdobyć jeden z 250 darmowych kubełków KFC należy przyjść do wybranego lokalu KFC na terenie Polski i podać hasło "Prawdziwy kurczak - prawdziwy smak". W każdym z lokali KFC zostanie rozdane 250 darmowych kubełków z kurczakiem. Akcja ruszyła o godzinie 10:00 we wszystkich restauracjach i cieszy się olbrzymim zainteresowaniem konsumentów w całej Polsce. W niektórych lokalach KFC kolejki ustawiły się na godzinę przed rozpoczęciem akcji promocyjnej.

Więcej o:
Komentarze (5)
KFC rozdaje darmowe kubełki z kurczakiem. Gdzie i jak można je dostać?
Zaloguj się
 • mmagi

  Oceniono 3 razy 3

  to Ci rarytas,często niedosmażony

 • vargur09

  Oceniono 2 razy 2

  taaa, jeden z lokali kfc - dzień usr** ej promocji ? -> oczekiwanie na zwykłe, nie promocyjne zamówienie to 50 minut...

 • klm747

  Oceniono 4 razy 2

  z piórami i pazurami...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX