Zamówiła przez internet stół. Zamiast niego dostała 150 tropikalnych rybek

Becky Smith zamówiła na portalu internetowym eBay stół i krzesła do swojego nowego mieszkania. Kiedy otworzyła paczki, nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Zamiast mebli w kartonach znalazła żywe rybki akwariowe.
Spodobało Ci się?

21- letnia Becky zamówiła meble, żeby dokończyć urządzanie swojego nowego mieszkania we wschodnim Londynie. Szklany stół i 6 krzeseł, za które zapłaciła 185£, miały być dostarczone przez kuriera pod jej drzwi. Wszystko wydawało się być w najlepszym porządku, do momentu kiedy kobieta otworzyła paczki: Zamiast meblami były wypełnione 40 plastikowymi workami, w których pływało 150 rybek akwariowych. Sąsiadka, która nakręciła film, nie mogła powstrzymać się od śmiechu, kiedy zmieszana Becky, jeszcze ubrana w szlafrok, krążyła po mieszkaniu i bez przerwy powtarzała:

''Patrz! Ryby! Co ja mam z nimi zrobić? Zamawiałam stół, nie ryby. Co ja mam z nimi zrobić?''

Nawet przez chwilę pogodziła się z faktem, że będzie właścicielką 150 złotych rybek:

''Chyba będę musiała kupić dla nich jakiś zbiornik''

Na szczęście dla niej, a może też dla rybek, okazało się, że kurier pomylił adresy. Paczka, którą dostała Becky, była zaadresowana do pobliskiego sklepu zoologicznego. Pomyłkę zgłosiła dostawcy, a ten podobno bardzo zawstydzony, podmienił paczki. I tak Becky Smith mogła cieszyć się nowym stołem, a sklep zoologiczny zająć się złotymi rybkami.

dostawca pomylił przesyłkiYoutube.com/ SWNS People/ kadr

Koniec końców dobrze, że w paczkach były tylko rybki. Na szczęście dla Becky, to nie był dzień dostawy jadowitych pająków.