Myśleliście, że Ice Bucket Challenge było szalone? Pojawiło się nowe - Condom Challenge

O co w tym wszystkim chodzi?
Spodobało Ci się?

Na pewno pamiętacie Ice Bucket Challenge - internauci z całego świata wylewali na siebie wiadro lodowatej wody i nominowali do tego swoich znajomych. Długo nie trzeba było czekać na godnego następcę. Oto Condom Challenge.

Co należy zrobić, żeby liczyć się w tym wyzwaniu? Nic prostszego. Najpierw trzeba zaopatrzyć się w prezerwatywę, później wypełnić ją w całości wodą (zimną lub ciepłą - to już zależy od fantazji), a później poprosić swojego znajomego, żeby zrzucił nam taki ''pakunek'' prosto na głowę:

Może i wydaje się to zwykłym wygłupem, ale jak podaje portal Elite Daily, za tym pomysłem kryje się dość mocny przekaz. Ludzie, zrzucając nawzajem na siebie te ''balony'', chcą promować bezpieczny seks. Udowadniają, że prezerwatywy są niezwykle trwałe i nie pękną, nawet kiedy wypełni się je wodą i zrzuci z wysokośc pół metra na głowę swojego znajomego.

A że przy okazji filmiki, które można znaleźć w Internecie, są zabawne? Cóż, nie zostaje nam nic innego, jak podzielić się z Wami tym, które znaleźliśmy:

Trudno jest Ci zrozumieć, czym tak naprawdę jest challenge? Przekonaj się, czy wiesz, czym jeszcze zajmują się piętnastolatkowie: