Trwają poszukiwania prezenterek rozbieranych Wiadomości

Jesteś wygadana i atrakcyjna, dobrze czujesz się we własnej skórze? Nowozelandzka telewizja Alt poszukuje kandydatek, które rozbiorą się w nagich Wiadomościach. Początek emisji już w kwietniu!

 

 

- Kandydatki nie powinny mieć żadnych oporów w dostarczaniu ważnych niusów i pokazywaniu swoich atrybutów milionowej, spragnionej widowni - podkreśla stacja. - Zapraszamy wszystkie młode kobiety, które nie mają wad wymowy, dobrze się prezentują i nie wstydzą się swojego ciała - zachęca Alt.

 


Poszukiwania właściwej kandydatki do "Naked News Flash" potrwają cztery tygodnie. Zainteresowane do CV muszą dołączyć zdjęcie topless i dowód, że mają powyżej 20 lat. Zwyciężczyni zostanie zaangażowana na trzy miesiące.

 


- Będziemy kłaść nacisk na treść i jakość materiałów. Ale będzie też odrobina golizny. To przyciąga uwagę widza - zapowiada dyrektor kreatywny stacji Alt, Oliver Driver. - To przekraczanie granic. Większość osób będzie zniesmaczona - ripostuje Bob McCoskrie z grupy Family First. Jak będzie? Emisję pierwszego odcinka zaplanowano na koniec kwietnia.

Więcej o: