Totalny odjazd? Samochód wraz z kierowcą zdmuchnięty na dach domu

To nie było tornado, ani huragan. Po prostu zawiało trochę mocniej niż zwykle i już pojawiły się problemy. Takie jak np. samochody zwiewane z drogi na dachy okolicznych domów!

 

 

Chińskie miasto Janbian padło ofiarą potężnego wiatru. Meteorologowie potwierdzają, że był to jeden z najsilniejszych zanotowanych w tym regionie. Wiało tak mocno, że w samochodach pękały szyby.

 

Pewien kierowca miał pecha, ponieważ w szczytowym momencie wichury akurat prowadził samochód. Szczęśliwie pokonał zakręt, kiedy nagle poczuł, że z jego samochodem dzieje się coś bardzo dziwnego...

 

- Zanim zorientowałem się co się dzieje, mój samochód unosił się w powietrzu. Chwilę potem wylądował na dachu stojącego obok drogi domu, a ja razem z nim - powiedział reporterom kierowca.

 

Jak to się mogło stać? Okazuje się, że dom stał nieco niżej od poziomu drogi, dlatego możliwe było bezpieczne "dachowanie".

 

Ściąganie samochodu z domu z pewnością zajmie trochę czasu. Może mieszkańcy powinni pomiędzy dachówkami umieścić parkometr?

 

 

 

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ.

 

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS!

Więcej o: