Pracownica TV żąda odszkodowania, bo... pogryzły ją pluskwy

Dotkliwie. Biedna kobieta, jak sama twierdzi, przeżyła traumę w związku z okropnym robactwem i cierpi na zdiagnozowany zespół stresu pourazowego. W czwartek złożyła pozew sądowy przeciwko pracodawcy - znanej na całym świecie amerykańskiej stacji TV ''Fox News''.

 

 

37-letnia Jane Clark przez 12 lat pracowała dla stacji. W okresie od października 2007 roku do kwietnia 2008 trzy razy składała skargi na dokuczliwe pluskwy. Twierdzi, że jej uwagi zostały zlekceważone i wyśmiane.

 

 

Przedstawiciele firmy Beacon Capital Partners, która jest właścicielem budynku na środkowym Manhattanie, twierdzą, że nikt ich nie powiadomił o problemie. Winę za inwazję robactwa zwalają na najemców, czyli stację TV. - O ocenę sytuacji poprosimy niezależnych ekspertów z zewnątrz - zapewniają w wydanym oświadczeniu.

 

 

Jednak niewiele pomoże to Jane Clark, która ze względu na makabryczne przeżycia nie może dalej pracować. Do koncernu News Corporation, którego częścią jest stacja Fox News, kobieta złożyła osobny wniosek o zasiłek pracowniczy. Koncern opłaca już jej rachunki za leczenie i wypłaca utracone zarobki. Rzeczniczka News Corporation odmówiła komentarza w tej sprawie.

 

 

- Popełnili mnóstwo błędów - żaliła się przez łzy Clark w czasie konferencji prasowej. - Nie chciałam, żeby moje dziecko zostało pogryzione. Byłam przerażona, że przyniosę pluskwy do domu - wyznała.

 

 

Do tego nigdy nie doszło. Ale nieszczęśliwa kobieta i tak cierpi teraz na koszmary senne i śpi z latarką przy łóżku, żeby móc sprawdzić w nocy, czy w pobliżu nie łażą jakieś robale.

 

 

- Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy - grzmiał na konferencji prasowej oburzony adwokat powódki, Alan Schnurman.

 

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ.

 

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NASna deser.pl@gazeta.pl!

 

 

 

Więcej o: