Zalana wodą restauracja-basen jest hitem!

Co dobrego może przynieść powódź? Tej chińskiej restauracji przyniosła przypływ klientów! Woda sięgająca im do kostek okazuje się wyjątkowo atrakcyjnym chwytem marketingowym.

 

 

Pewna restauracja w chińskim mieście Xiangfan została ciężko doświadczona przez ostatnią powódź, która nawiedziła ten region. W tym roku najgorsze od 50 lat deszcze doprowadziły jej właściciela na skraj bankructwa - był już gotów, aby pożegnać się ze swoim biznesem.

 

Zalany lokal znalazł jednak wyjątkowy sposób na wykorzystanie wielkiej wody. Właściciele zrobili z niej główną atrakcję restauracji! Woda sięga klientom do kostek. Nikt nie narzeka, wręcz przeciwnie - wszystkim bardzo się podoba! Dla wielu osób jest to intrygująca nowość.

 

- To jest naprawdę fajne. Nie tylko dlatego, że woda pozwala się ochłodzić, ale też po prostu jest to nowy sposób na jedzenie - powiedział jeden z klientów. 

 

O restauracji wie już całe miasto i jego okolice. Gości jest tak wielu, że obsługa prawie nie nadąża z wydawaniem zamówień.

 

ZOBACZ KONIECZNIE:

 

Dwie pary bliźniąt robiły w konia klientów restauracji!

 

Co powiesz na lokal w kształcie... trumny?

 

Zrób Deser na wakacje! Wyślij nam śmieszne wakacyjne zdjęcia, dowcipy i dziwaczne nazwy miejscowości. Napisz na deser_na_wakacje@gazeta.pl i weź udział w naszym letnim plebiscycie.   

Więcej o: