Katy Perry w Ulicy Sezamkowej. Nagranie NIE dla dzieci [WIDEO]

Elmo zobaczył "za dużo".

 

Producent słynnego na całym świecie programu dla najmłodszych uznał, że piosenkarka (słynna na całym świecie ze swoich, ekhem... ryzykownych strojów) pokazała jednak zbyt wiele. I wycofał nagranie. Katy Perry bohaterką jednego z odcinków Ulicy Sezamkowej nie zostanie.

 

Gwiazda muzyki pop zaśpiewała w duecie z Elmo ''sezamkową'' wersję swojej piosenki ''Hot N Cold''. W dziwacznym welonie, krótkiej spódniczce i złocisto-zielonym topie z dekoltem - który wielu uznało za zbyt ryzykowny. W końcu dzieci będą na to patrzeć.

 

 

Producent programu najpierw zamieścił fragment nagrania na serwisie YouTube (na próbę), ale potem usunął wideo. I wydał oświadczenie, że ''ze względu na otrzymane komentarze'' nie uwzględni piosenki Perry w czasie montażu odcinka.

 

Jak łatwo się domyśleć, nagranie z profilu Ulicy Sezamkowej znikło, ale szybko pojawiło się w wielu kopiach i robi błyskawiczną karierę w sieci. A sama Katy Perry ustami swojego rzecznika stwierdziła tylko, że świetnie bawiła się w towarzystwie Elmo - a nagranie nadal jest dostępne na jej stronie.

 

Więcej ryzykownych stylizacji Katy Perry na serwisie LULA.PL>>>

 

Hal

 

TEŻ JESTEŚ NA FACEBOOKU? DOŁĄCZ DO FANÓW DESERU>>>

Więcej o: