KONKURS. Dwa laptopy oddamy w dobre ręce! Kto chce?

Zgodnie z obietnicą prezentujemy zasady zabawy w tabloidy.

 

Przez cały tydzień przypominaliśmy laureatów ubiegłorocznego konkursu. Zasady drugiej odsłony naszej zabawy są podobne jak w rok temu: zadanie polega na przygotowaniu artykułu lub całej strony w stylistyce naszych ulubionych brukowców (Faktu lub Super Expressu). Dla autorów najlepszych prac szykujemy nagrody - dwa laptopy oraz płyty CD i DVD.

 

Jak wygrać laptop - instrukcja krok po kroku

 

KROK PIERWSZY: zapoznaj się z regulaminem konkursu - przeczytasz go TUTAJ>>>

 

KROK DRUGI: napisz tekst w stylu Superaka lub Faktu, zilustruj go rekonstrukcją własnej roboty. Tematyka tekstu - dowolna. Technika wykonania ilustracji - również. Możesz posłużyć się programem graficznym, zrobić zdjęcie albo po prostu narysować i zeskanować ''rekonstrukcję wydarzeń''. Wszelkie chwyty dozwolone: dymki, strzałki, czerwone kółeczka, co chcecie. Warunek jest jeden: praca musi naśladować niepowtarzalny styl tabloidów.

 

KROK TRZECI: wyślij pracę na adres deser.pl@gazeta.pl. W temacie e-maila napisz ''Konkurs''. Pamiętaj, żeby w e-mailu podać swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko i adres - do wiadomości redakcji). Możesz wysłać nie więcej niż trzy prace.

 

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 14 grudnia 2010 r. Spośród nadesłanych prac wybierzemy najlepsze, najpiękniejsze, najbardziej twórcze i wiejące grozą - ich autorzy otrzymają NAGRODY.

 

Nagrody

 

W ubiegłym roku wybraliśmy jednego zwycięzcę konkursu - i część czytelników była niezadowolona z werdyktu (twierdzili, że inna praca była lepsza). Żeby uniknąć podobnej sytuacji tym razem postanowiliśmy przyznać dwie nagrody główne - czyli DWA LAPTOPY Asus M51SE-AP031C (dla jasności: w Regulaminie mowa jest również o nagrodzie pieniężnej dla zdobywcy nagrody głównej - chodzi oczywiście o 10% podatku dochodowego, którego już NIE będziesz musiał płacić, zrobimy to za Ciebie).

 

Oprócz tego wybierzemy osiem kolejnych prac. Wśród nich nasi CZYTELNICY WSKAŻĄ trzy najciekawsze (głosując w sondażu) - ich autorzy dostaną nagrody pocieszenia: płyty CD i DVD. A zatem do dzieła!

 

Niech znowu powieje grozą, zaroi się od ogromnych bakterii i makabrycznych duchów, a pazerni urzędnicy niech pokażą swoją prawdziwą twarz. Czekamy.


PS. Żeby ułatwić Wam zadanie i pomóc wczuć się w odpowiedni nastrój przypominamy:

a) subiektywny wybór najlepszych cytatów z Faktu i Super Expressu,

b) ''the best of'' graficy Faktu i Super Expressu, czyli ''Hitowe rekonstrukcje z tabloidów''.

 

Masz pytania? Pisz na adres deser.pl@gazeta.pl.

Więcej o: