Szok i niedowierzanie! To była WASZA decyzja (w konkursie)

Komu przyznaliście NAGRODY CZYTELNIKÓW? Już wiemy.

 

Ponad 80 wiejących grozą prac, wielogodzinne dyskusje w redakcji, hektolitry kawy itp. Efekt? Tydzień temu z prawdziwą przyjemnością pozbyliśmy się dwóch laptopów i poznaliśmy Filipa P. (23 l.) oraz Roberta - głównych zwycięzców konkursu. A zostało jeszcze kilka dodatkowych nagród.

 

Komu je przyznać? Poszliśmy na łatwiznę. Spośród nadesłanych prac wybraliśmy ośmiu kandydatów i resztę roboty zrzuciliśmy na Was. To Wasze głosy zdecydowały, że NAGRODY CZYTELNIKÓW otrzymują (wszystkie wyróżnione prace możecie zobaczyć TUTAJ):

 

* Dramat we Wróblowicach (autor: Damian Hetman) - 29 proc. głosów

 

Nic tak nie porusza jak ludzka tragedia, zerwana przyjaźń i brak pasztetowej w lodówce. Historia Łukasza W. (31 l.), który pożyczył od kolegi 10 zł i NIE ODDAŁ cieszyła się największą popularnością - ponad tysiąc czytelników oddało swój głos na pracę pana Damiana! Jesteśmy pod wrażeniem.

 

* Czy widziałeś tego człowieka? (autorka: Katarzyna Gabrysz) - 20 proc. głosów

 

''Wyszedł z domu i wrócił!'' - to zdanie zapada w pamięć. Osiedlowy dramat i reklama pieluszek Bambers Bibisz znalazły się na drugim miejscu w Waszym rankingu.

 

* Trzask!!! (autor: Marcin Sobczak) 13 proc.


Redaktor D. popłakał się jak bóbr, Wy również nie mogliście się pozbierać po przeczytaniu wspomnień Kornelii W. (28 l.). "Spojrzała na obcas i w mgnieniu oka zorientowała się, że on nie chce już z nią chodzić" - wzrusza, prawda? Praca zajęła trzecie miejsce.

 

* Uważaj, choinka! (autor: Grzegorz Czajka) - 10 proc. głosów

 

Wzięła i opieprzyła. Choinka. Pan Józef zbaraniał, ale Wam się spodobało. Nam też.

 

* Czesi chcieli nas zabić! (autor: Mateusz Heidek) - 10 proc. głosów

 

Wredna choinka tylko niewielką ilością głosów przegoniła spiskowców zza południowej granicy. Na szczęście nasz kontrwywiad działa i działkowcy z Czech nie zatopili Polski. Uff... Tabloid autorstwa pana Mateusza zamyka zaszczytne grono spiskowców wyróżnionych w konkursie Deseru.pl. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za naprawdę porządnie przygotowaną dawkę grozy, szoku i niedowierzania.

 

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK

Więcej o: