Afera w Hollywood: 51-letni aktor poślubił 16-latkę. "Ona nawet nie może głosować"

Przyznajemy, że panna młoda wygląda na starszą. Dużo starszą. No dobra, wygląda po prostu staro.

- Różnice wieku się zdarzają. Ale sytuacja, kiedy narzeczona nie może jeszcze głosować i legalnie pić alkoholu, a pan młody mógłby już wstąpić do AARP (Amerykański Związek Emerytów - red.) to ekstremum. Nawet jak na Hollywood - pisze dziennikarka telewizji ABC News.

Burza w Stanach wybuchła, gdy 51-letni aktor ("Zielona Mila", "Lost") Doug Hutchinson ogłosił, że wziął ślub. W Las Vegas. Z 16-letnią gwiazdką wybiegów i konkursów miss, "piosenkarką" (cudzysłów to nie przypadek - red.) Courtney Alexis Stodden. A jej rodzice się zgodzili.

Kogo Hutchinson grał w Lost? Zobacz wideo:

"Mamy świadomość, że ogromna różnica wieku między nami jest kontrowersyjna, ale bardzo się kochamy i chcemy wszystkim pokazać, że prawdziwa miłość nie ma wieku" - podała para w oficjalnym oświadczeniu.

Czy uda się pokazać, że "prawdziwa miłość" itd., nie wiemy. Za to na pewno udało się pokazać w mediach. Na tym polu nowożeńcy odnieśli pełen sukces. Nazwiska Hutchinson i Stodden nie schodzą z czołówek gazet, kolorowych magazynów i portali i wciąż przewijają się w telewizjach śniadaniowych.

Mniej poważne media skupiają się na zdjęciach panny młodej w skąpych strojach i odkrywaniu tajemnic z jej (krótkiej, co prawda) przeszłości. Te bardziej aspirujące powtarzają pytania: "jak matka mogła do tego dopuścić" i "czego się nie robi, żeby wypromować córkę".

Młoda para mieszka w Hollywood z dwoma psami. Matka Courtney ogłasza, że "kochany Doug jest wspaniałym zięciem". Oglądalność i nakłady rosną. Się kręci.

DLA SPRAGNIONYCH: Więcej zdjęć Courtney i Douga >>

i teledysk Stodden:

Rudowłosa Alyssa Campanella nową Miss USA. Ładna? [ZDJĘCIA] >>>

Więcej o: