Co można zrobić z 6 milionami butelek po piwie? Zbudować z nich dom! [FILM I ZDJĘCIA]

Materiały budowlane nie tanieją, a zimne piwo to najlepszy napój na upały (albo na poprawienie sobie humoru, kiedy oczekiwane upały wciąż nie nadchodzą). Dlaczego więc nie połączyć przyjemnego z pożytecznym i nie zbudować domu z butelek po piwie?

Na ten genialny pomysł wpadł Tito Ingenieri, mieszkaniec argentyńskiego Quilmes. Przygotowania zajęły mu trochę czasu - zbierał butelki po piwie przez 19 lat. Uzbierał ich 6 milionów.

ZOBACZ ZDJĘCIA DOMU >>>

Tych, którzy właśnie wyjęli kalkulatory i obliczyli, że Argentyńczyk wypijał 865 butelek piwa dziennie, pragniemy uspokoić. W zbieraniu butelek pomogli mu uczynni sąsiedzi.

Tito udowadnia, że jego dom ma wiele zalet. Przede wszystkim jest ekologiczny - butelki poddane nietypowemu recyclingowi nie zalegają na ulicach. Poza tym działa jak alarm. Kiedy zaczyna się wichura, butelkowe mury zaczynają gwizdać.

Nie sposób mu też odmówić osobliwej urody. Podświetlone słońcem szklane ściany wyglądają niemal jak witraż.

Tito zachęca wszystkich, żeby poszli w jego ślady. Wybudowanie domu z butelek nie jest trudne, a efekt z pewnością olśni Waszych znajomych. Zacznijcie więc zbieranie już dziś!

Dwa ognie, chowanego, zbijak, kapsle. W co się bawiliśmy >>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Więcej o: