Co założyć na Halloween Party? TOP 8 najnowszych trendów [ZDJĘCIA]

Do Halloween, czyli wigilii Dnia Wszystkich Świętych, zostały jeszcze dwa dni, a to znaczy, że zostały wam tylko dwa dni na zakup zniczy i sztucznych kwiatów oraz skompletowanie oryginalnego kostiumu.
Maska Ben Ladena Maska Ben Ladena Fot. za prweb.com

Maska Ben Ladena

Aby pogodzić zwolenników czystości polskiej tradycji i fanów kultury anglo-amerykańskiej, proponujemy wzięcie dnia Wszystkich Świętych w nawias, a właściwie w klamrę. Jak to zrobić? Najlepiej połączyć Halloween z Zaduszkami, tj. bawić się w przebraniu postaci, o której duszę chcemy się pomodlić. Na początek przedstawiamy maskę tego, komu modlitwy przydadzą się najbardziej - Osamy ben Ladena.

Podziw, a nawet może skandal wywołają panie przebrane za Amy Winehouse. Serwis Celebritysmackblog.com radzi jak upodobnić się do członkini klubu 27: 1. Załóż czarną perukę, najlepiej z wielkim kwiatem lub sercem z napisem Blake; 2. 2. podarte dżinsy lub mini sukienkę z pufiastymi rękawami i wielkim paskiem; 3. Tatuaże! Nie zapomnij i napisaniu flamastrem ''Blake'' na swojej piersi''; 4. Kredka do oczu!; 5. Biżuteria: wielkie koła w uszach i kilka łańcuchów dookoła szyi. Podziw, a nawet może skandal wywołają panie przebrane za Amy Winehouse. Serwis Celebritysmackblog.com radzi jak upodobnić się do członkini klubu 27: 1. Załóż czarną perukę, najlepiej z wielkim kwiatem lub sercem z napisem Blake; 2. 2. podarte dżinsy lub mini sukienkę z pufiastymi rękawami i wielkim paskiem; 3. Tatuaże! Nie zapomnij i napisaniu flamastrem ''Blake'' na swojej piersi''; 4. Kredka do oczu!; 5. Biżuteria: wielkie koła w uszach i kilka łańcuchów dookoła szyi. Fot. za Celebritysmackblog.com
guyPhone guyPhone Fot. za Facebook.com

guyPhone

Dużo mniej kontrowersyjnym sposobem na uczczenie wielkiego zmarłego jest upodobnienie się do iPhone'a. Oczywiście w hołdzie Stevenowi Jobsowi.

Pan Aparacik Pan Aparacik Fot. za Vimeo.com

Nikon

Porzucamy tegorocznych zmarłych, ale pozostajemy przy techno-gadżetach. Ten pan nie tylko przebrał się za aparat. On jest aparatem. Na plecach nosi prawdziwy wyświetlacz LCD, a brzuchem robi nie mniej prawdziwe zdjęcia.

Fully Functional Camera Costume from Tyler Card on Vimeo.

Katy Perry Katy Perry Fot. AP/Matt Sayles

Kate Perry

Ok, wiemy, że na zbudowanie ludzkich rozmiarów jest już nieco za mało czasu. Dlatego proponujemy Wam alternatywę. Kto bardziej czuje się architektem niż krawcem czy projektantem, inspiracją może być dla niego kapelusz Katy Perry. Dla mniej ambitnych powinien wystarczyć komplet różowa/niebieska peruka + niebieski/różowy stanik.

Księżniczka Beatrice Księżniczka Beatrice Fot. REUTERS/TOBY MELVILLE

kapelusz Beatrice

Przeraźliwym krzykiem halloweenowej mody został kapelusz, który księżniczka Beatrice założyła na ślub księcia Williama i Kate. Podobno jego kształt miał przedstawiać bramy piekielne.

Fot. za Buycostumes.com Fot. za Buycostumes.com Fot. za Buycostumes.com

William i Kate

Takim przebraniem nie zaskoczycie nikogo. Propozycja najstosowniejsza dla par poniżej szesnastego roku życia.

Lady Gaga Lady Gaga Fot. AP Photo/Matt Sayles

Lady Gaga

Na koniec coś dla odważnych. Jeśli w dniu Wszystkich Świętych zawsze modlisz się do św. Franciszka, a w Zaduszki błagasz Najwyższego o odpuszczenie grzechów wszystkich zdechłych w tym roku kotów, powinnaś/winieneś pójść w ślady Lady Gagi. Wystarczy jeden martwy królik na Twojej głowie, żeby wszystkich gości na party zniechęcić do jedzenia mięsa przez cały rok.

TOP 10 przerażających zdjęć i nagrań duchów [FOTO/WIDEO]

Kliknij, by obejrzeć galerię

Nowa edycja rozbieranego kalendarza z trumnami [ZDJĘCIA]

Więcej o: