"Hanka? Co? Pudło!" Jak świat płacze (i śmieje się) po Hance [OD FACEBOOKA DO MONGOLII]

Hanka Mostowiak - umówmy się: to jest news tygodnia. Śmierć Hanki przykryła kryzys w Grecji i kolejną secesję z PiS. Niespodziewanie trafiła do poranka radia TOK FM. To o niej mówił Jacek Kurski. W setkach przeróbek i memów krąży w sieci. Tu zebraliśmy najlepsze z nich. Zapraszamy!

Żałoba na Facebooku

Żałoba po Hance Mostowiak zatacza coraz szersze kręgi. Tysiące Polaków zapala znicze ['], na forach poświęconych pamięci Hanki wpisują się wszystkie wsie i miasta. Nie inaczej było na facebookowej stronie Faktoidu, gdzie każdy z Was mógł wyrazić swój ból i połączyć się w nadziei z rodziną Mostowiaków. Wybraliśmy Wasze najlepsze komentarze:

Wasze komentarze na stronie Faktoidu

 

FAKTOID SPECJALNY. To ten mężczyzna położył kartony

Żałoba po Hance w HDw3D Żałoba po Hance w HDw3D Fot. za YouTube.com

Hanka w HDw3D

Po Hance Mostowiak płacze nie tylko Internet, płaczą po niej nawet tam, gdzie do Internetu nie ma dostępu! Specjalny odcinek programu Szymona Majewskiego ''HDw3D'' rozpoczął się mongolską pieśnią żałobną i relacją z żałoby, która w smutku pogrążyła cały świat od Los Angeles aż do Ułan Bator.


FAKTOID SPECJALNY. To ten mężczyzna położył kartony

Demoty

Na Demotywatorach, co tu dużo pisać, zachwyciło nas to

A więcej znajdziecie TUTAJ >>

FAKTOID SPECJALNY. To ten mężczyzna położył kartony?! >>

I jeszcze...

... wpis z legendarnego już profilu ''Hanka z M jak Miłość nie żyje''. Tak, to tutaj pojawił się wpis "Komu uda się wpisać pod rząd 15 komentarzy z hasłem "Hanka" ?, który zebrał ponad 9 tysięcy komentarzy. I tutaj znaleźliśmy to:

FAKTOID SPECJALNY. To ten mężczyzna położył kartony?! >>

Facebook

Jeśli o samego Facebooka chodzi, grupy wciąż się mnożą. Od prostych, informacyjnych [Hania nie żyje (Hanka Mostowiak z M jak Miłość) - 51 fanów], przez bardziej emocjonalne [Rozczarowała mnie śmierć Hanki Mostowiak - 57 fanów] i odważne [Uczcijmy śmierć Hanki Mostowiak - 1 fan], aż po zupełnie dramatyczne [Śmierć Hanki Mostowiak zrujnowała mój światopogląd - 2 fanów]. Tak, wulgarne też są.

A co na to Jacek Kurski?

Hanka Mostowiak trafiła też do mediów bardziej tradycyjnych. Uszom własnym nie wierzyliśmy włączając Poranek radia TOK FM. Będzie Kurski, wiedzieliśmy, rozłam w PiS, myśleliśmy, co dalej, zastanawialiśmy się, jak zniósł to Prezes, obawialiśmy się, a tymczasem... ?Wczoraj zmarła Hanka Mostowiak?, usłyszeliśmy. Jacek Kurski też był zaskoczony. POSŁUCHAJCIE >>

To nie wszystko. Hanka trafiła też do Pressa. Oto, jak wita się dzisiaj z czytelnikami redakcja: "Dzień dobry, W przyszłym roku TVP chce zaoszczędzić na serialach 17 mln zł. Na początek musiała zginąć Hanka Mostowiak. Miłego dnia, Redakcja."

Faktoid

Hanna Mostowiak doczekała się też specjalnego numeru Faktoidu. Nam najbardziej podoba się Jerzy. Nie ukrywany, że jesteśmy jego fanami od lat. Wielu, wielu lat...

Komentarze

I na koniec coś, co lubimy najbardziej. Złośliwe i celne komentarze internautów.

To była zemsta skajpaja [Adam Wilczyński/FACEBOOK]

To jedna z tych chwil w życiu, gdy kompletnie nie wiem, o co chodzi i o kim mowa. [Artur Fortuna/FACEBOOK]

Emocje jak na grzybach !!! [*] [Piotr Przybylski, FACEBOOK]

Według moich przypuszczeń w kartonie schowane były pisanki Mateusza [Dominik Prasolik, [FACEBOOK]

Hanka musiała zginąć, bo zadarła z gangiem Kartonów Morderców:))) [krowanapastwisku, FORUM]

[KAPITAN WRONA - RAPORT] Zobacz najnowsze memy i newsy >>

Więcej o: