TOP 5 najbardziej niepoprawnych politycznie scen z seriali [NAPRAWDĘ NIESMACZNE!]

Mamy zawsze nam powtarzały, żebyśmy byli mili dla innych i starali się nikogo nie urazić naszymi żartami. Twórców niektórych seriali komediowych te zasady najwyraźniej nie obowiązują. Oto najostrzejsze żarty z seriali - znajdziecie tu dowcipy o niepełnosprawnych, chorych na AIDS a nawet o ofiarach molestowania seksualnego. Uwaga! Poczucie humoru scenarzystów nie pokrywa się z poczuciem humoru redaktorów deseru!

Nathan, słyszysz mnie?!!!

"Angry Boys" to nowy australijski mocumentary - serial udający film dokumentalny. Głównymi bohaterami są bliźniacy. Jeden z nich, Nathan jest głuchy. Jego brat Daniel nie przepuszcza żadnej okazji do wyśmiewania niepełnosprawności Nathana.

Ależ herosi! Tak w 1991 roku promowano polską armię [FOTO] >>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Co tu narysowałeś, Jonah?

Czy w Australii naprawdę tak wysoko ceni się niewybredne żarty? To fragment serialu "Letni sezon", w którym tematem żartów jest... molestowanie seksualne nieletnich.

"Dzień Różnorodności" w "Biurze"

Bohaterowie "Biura" urządzają "Dzień Różnorodności". Grają w popularną grę "Zganij, kim jesteś". Koledzy próbują naprowadzić Dwighta, który ma na czole kartkę z napisem "Azjata": Uwielbiam to jak gotujesz, ale panuje przekonanie, że jesteś kiepskim kierowcą. A Dwight na to...

Piosenka o AIDS

O niepoprawnych politycznie żartach z "Family Guya" moglibyśmy napisać osobny artykuł. To chyba jeden z "najgrubszych": piosenka pod tytułem "Masz AIDS".

Niebo tylko dla białych

Ruckus, bohater filmu animowanego "Boondocks" trafia do "nieba dla białych". Nie ma tam Mohhameda Aliego, hip-hopu, Jessego Jacksona i (na szczęście) Whoopi Goldberg. Przewodnikiem Ruckusa jest sam Ronald Reagan, który z radością wyznaje, że całe życie był rasistą.

Ameryka na zakupach, czyli jeszcze więcej klientów Wal-Martu. Co za postacie! [FOTO] >>
Kliknij, by obejrzeć galerię

[A PAMIĘTASZ JAK...?] Koszmarne zabawki, które kochaliśmy w latach 90. >>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Więcej o: