TOP 6 najlepszych kobiecych bójek z Dynastii [WIDEO]

Dokładnie 22 lata temu stacja ABC wyemitowała pierwszy odcinek kultowego "tasiemca" - "Dynastia". Blichtr, godny pozazdroszczenia standard życia bohaterów serialu i zawrotna ilość obyczajowych skandali oczarowały widownię. Dynastię oglądał każdy, również w Polsce. Za co pamiętacie ją najlepiej? Blake'a? Alexis? My, za legendarne kobiece bójki. UWAGA SPOILERY ;)
fot. youtube.com fot. youtube.com fot. youtube.com

Alexis kontra Krystel

Pierwsza kobieca bójka w Dynastii. Wszyscy fani serialu doskonale pewnie pamiętają, że był to początek niekończącego się konfliktu dwóch najsłynniejszych bohaterek serii - Alexis i Krystel. O co poszło? Krystel odkryła, że poroniła przez zazdrosną Alexis. Jak to się stało? Kiedy ciężarna bohaterka jeździła konno, Alexis wystraszyła zwierzę strzałem z dubeltówki i Krystel spadła z konia. I właśnie przez upadek Krystel straciła dziecko.

To zdecydowanie najbardziej niezapomniana bójka serialu. Podobnie zresztą jak i słowa Krystel po rozłożeniu Alexis na łopatki:

Jeśli chcesz rewanżu to zagwiżdż... jeśli zdołasz

10 najlepszych wynalazków MacGyvera [WIDEO] >>
Kliknij, by zobaczyć

fot. youtube.com fot. youtube.com fot. youtube.com

Alexis kontra Krystle

Odcinek: "the Reunion"

Konfliktu Alexis z Krystel ciąg dalszy. Tym razem bohaterki wykorzystały niemal wszystko, co wpadło im w ręce. Było ostro i bezlitośnie. Nam szczególnie przypadła do gustu scena z manekinem.

Ciekawostka: raz udało się dwóm skłóconym bohaterkom rozwiązać konflikt w cywilizowany sposób. Zobaczcie sami

fot. youtube.com fot. youtube.com fot. youtube.com

Alexis kontra Sable

Odcinek: "Blasts from the past"

O co poszło? Alexis zdradza, że Monica nie jest córką Jasona Colby - męża Sable, a to oznacza, że miała romans, a Monica jest bękartem. Ach ta Alexis, zawsze znajdzie sposób, żeby zrujnować czyjś związek.

fot. youtube.com fot. youtube.com fot. youtube.com

Krystel kontra sobowtór

Odcinek 133

O co poszło? Sammy Jo planowała wykorzystać Ritę jako sobowtóra Krystle, żeby odebrać z banku jej spadek. Kochanek Rity - Joel Abrigore - okazał się jednak sprytniejszy, ponieważ postanowił wykiwać Sammy Jo. Kiedy jego narzeczona zajęła miejsce porwanej Krystel, Joel posłużył się nią, żeby wyciągnąć od Blake'a jak najwięcej pieniędzy.  Atmosfera się zagęszcza, kiedy Abrigore postanawia otruć Blake'a. Na szczęście Sammy Jo w decyduje się ujawnić spisek i uwalnia Krystel, która spuszcza prawdziwy łomot sobowtórowi.

fot. youtube.com fot. youtube.com fot. youtube.com

Sammy Jo kontra Fallon

Odcinek 155

O co poszło? Sammy Jo i Fallon pokłóciły się o... faceta - a dokładnie Jeffa. Kiedy ochłonęły zdały sobie sprawę z tego, że żadna z nich tak naprawdę go nie chce i wybuchły śmiechem. Zaskakujące, co potrafi zrobić kąpiel błotna.

fot. youtube.com fot. youtube.com fot. youtube.com

Kirby kontra Alexis

Odcinek 65

O co poszło? Kirby wpadła w furię, gdy Alexis odmówiła podania motywu zbrodni jej ojca, który próbował upozorować pożar, żeby zabić Alexis. Za co? Oczywiście za jej wstrętne manipulacje i w zemście za "wszystkie rodziny, które rozbiła". Ale żeby tak się okładać przy dziecku? Co z tej Kirby za nania?

TOP 10 najlepszych upadków modelek>>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Więcej o: