16-latka przeżyła prawdziwy horror w McDonalds. Znalazła kurczaka w swoim... kurczaku

To był koszmarny wieczór dla 16-letniej Melissy. Zajadała się nuggetsami z kurczaka i w trakcie kolacji odkryła, z czego są zrobione. Przerażona nastolatka w przekąsce znalazła kawałek kurzej nóżki.
W kawałku kurczaka znalazła kurczaka! | W kawałku kurczaka znalazła kurczaka! | Fot. Melissa Cloves - FB - Printscreen

16-letnia Melissa przeżyła prawdziwy koszmar, kiedy w czasie objadania się nuggetsami z kurczaka znalazła w nich... kawałek kurczaka. Zdarzenie zszokowało dziewczynę i przyprawiło ją o mdłości. A szok był tak wielki, że postanowiła poskarżyć się w sieci i żądać od McDonalds rekompensaty.

Swojego przerażającego odkrycia Melissa Cloves dokonała w noc sylwestrową. Wybrała się wtedy do McDonalds, by trochę się posilić. I wtedy stało się to! Rozgryzła nuggetsa, a w środku była kurza nóżka!

Melissa zrobiła zdjęcie kawałka kurczaka i wysłała je do McDonalds. Kiedy w końcu doczekała się odpowiedzi, mina jej zrzedła. Dziewczynę oczywiście przeproszono, ale ona oczekiwała czegoś więcej. Stwierdziła, że ''poczuła się chora'' gdy w kawałku kurczaka odkryła kurzą nóżkę i zażądała od firmy rekompensaty.

I tu spotkało ją kolejne rozczarowanie - jak podaje Metro, na zadośćuczynienie liczyć mogą jedynie klienci, którzy faktycznie ucierpieli po zjedzeniu McDonaldsowych przysmaków.

Ale to jeszcze nie wszystko. Oburzona nastolatka postanowiła poszukać wsparcia wśród internautów. Zdjęcie kurzej nóżki wrzuciła na swojego Twittera i Facebooka. Wrzuciła i po raz kolejny okazało się, że nie może liczyć na wsparcie.

Internauci zareagowali... jak internauci. Szybko zaczęli naśmiewać się z nastolatki, że oto zniszczyła im życie, bo jak to tak, znaleźć kurczaka w kurczaku?

I właściwie, czego się spodziewała zamawiając do jedzenia martwe zwierzę? 

Ale zaraz, przecież kurczaki też mają nóżki!

Okazuje się, że jest jeszcze gorzej. To nie pierwszy taki przypadek! Ktoś w swoim kurczaku znalazł kostkę! To straszne! 

Niestety, brytyjskie nastolatki, dzięki Melissie, dowiedziały się właśnie, że nuggetsy z kurczaka robione są z kurczaka. To musi być dla nich prawdziwy szok! Co one będą teraz jadły?