Jesteś spostrzegawczy? Spróbuj rozwiązać zagadkę i znajdź żyrafę, która nie ma pary

Jeśli lubisz zadania na spostrzegawczość, mamy coś specjalnie dla ciebie. Wystarczy tylko, że znajdziesz żyrafę bez pary. Poradzisz sobie?
Zagadka | Zagadka | Fot. Gergely Dudas - Dudolf | FB

Węgierski rysownik Gergely Dudas "Dudolf" co rusz prezentuje swoim fanom nową rysunkową zagadkę. I musimy przyznać, że uwielbiamy, kiedy to robi. Bowiem jego obrazki są wyjątkowe - słodkie i teoretycznie banalne, a jednocześnie wcale nie tak proste, jak mogłoby się wydawać. 

Tym razem rysownik przygotował obrazek, na którym umieścił kilkanaście uroczych żyrafek. Wszystkie są do siebie bardzo podobne, ale... 

W całej tej żółtej dziewiętnastce jedno ze zwierząt nie ma swojej pary - wygląda inaczej niż pozostałe żyrafki. Czy potrafisz odgadnąć, które?

Zagadka wymaga od nas skupienia i spostrzegawczości. A jednak wystarczy dokładnie przyjrzeć się ''plamom'' na każdej żyrafie i... tak! Rozwiązanie okazuje się naprawdę proste. 

Czy wytypowaliście już samotną żyrafę?

Jeśli nie, odpowiedź znajdziecie poniżej!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

A oto i ona. Żyrafa bez pary zaznaczona została na obrazku. Udało wam się ją odnaleźć?

.
Fot. Gergely Dudas 'Dudolf'

Znajdź serduszko | Znajdź serduszko | Fot. Gergely Dudás - Dudolf

Jeśli podobało wam się to zadanie, możecie spróbować swoich sił z szukaniem serduszka na słoniku, również w zagadce autorstwa Dudolfa. Zagadka znajduje się TUTAJ. Polecamy!

Więcej o: