'Co zrobić z dzieckiem homo sapiens?' - ten filmik bije rekordy. Odpowiedzi są przerażające

''Co zrobiłaby pani, gdyby urodziło jej się dziecko homo sapiens?'' - Z takim pytaniem na ulice Warszawy wyszedł Youtuber z kanału Brzoza TV. Wśród przechodniów zebrał zestaw dziwnych i często przerażających odpowiedzi.
Co zrobić z dzieckiem homo sapiens? Co zrobić z dzieckiem homo sapiens? Fot. Brzoza TV | YouTube | Printscreen

Film, który ukazał się ostatnio na popularnym kanale na YouTube - Brzoza TV - jest dość... straszny. Dlaczego?  Dlatego, że z przeprowadzonej przez jego twórcę sondy wynika, że nasze społeczeństwo z nauką jest mocno na bakier. Zdecydowana większość przepytanych przez niego osób, homo sapiens brała bowiem za ciężką chorobę.

I to jest ten moment, kiedy wierzymy w ludzi i mamy nadzieję, że film jest tendencyjny. Ufamy, że mężczyzna przeprowadzający sondę spotkał wiele osób, które doskonale wiedziały, że homo sapiens to po prostu człowiek. Jeśli nie, jesteśmy przerażeni.

Co zrobić z dzieckiem homo sapiens? Co zrobić z dzieckiem homo sapiens? Fot. Brzoza TV | YouTube | Printscreen

Dlaczego? To proste. Wystarczy posłuchać, co do powiedzenia mieli respondenci.

''Uznałabym, wola wyższa'', ''opiekowałabym się, jak normalnym dzieckiem'', ''gdybym miał dobrą pracę, to bym wychowywał''

- mówili przechodnie. Przerażające? A to wcale nie były najgorsze wypowiedzi!

Przez takie rzeczy bardzo często się związki rozpadają i kobieta zostaje sama, bo mężczyzna odchodzi

- powiedziała jedna z napotkanych na ulicy kobiet.

A kiedy przychodzi wreszcie ten moment, w którym myślisz, że trafił się ktoś, kto wie czym też jest ten straszny homo sapiens, pada taka oto odpowiedź:

Wiem co to jest i dlatego jestem zaskoczona tym pytaniem. [...] Jest to dziecko, takie jak... nie chcę używać tutaj jakichś brzydkich porównań... ale no, dziecko małpka.
Co zrobić z dzieckiem homo sapiens? Co zrobić z dzieckiem homo sapiens? Fot. Brzoza TV | YouTube | Printscreen

W całym tym przerażającym filmie pojawił się jednak promyk nadziei. A właściwie dwa promyki.

Pierwszy, to dziewczyna, która na pytanie ''Urodziło się pani dziecko homo sapiens, co pani robi z takim dzieckiem?'' bez zastanowienia odpowiada ''zjadam''. Jej mina i powaga na twarzy mówią wszystko - na głupie pytanie najlepsza jest głupia odpowiedź.

Na końcu filmu pojawił się też mężczyzna, który na pytanie, ''czy ciężko wychować takie dziecko?'', wskazuje na siebie i mówi ''no jak widać ciężko''

Dziękujemy za ten dystans i głosy rozsądku!

Co zrobić z dzieckiem homo sapiens Co zrobić z dzieckiem homo sapiens Fot. Brzoza TV | YouTube | Printscreen

Jeśli macie odwagę i nie boicie się usłyszeć i zobaczyć więcej, zapraszamy do oglądania. Jak dotąd zrobiło to już prawie 100 tysięcy osób. Będziecie następni?

I co zrobilibyście z dzieckiem homo sapiens?

Więcej o: