Jesteś spostrzegawczy? Ta zagadka jest dla Ciebie! Znajdź małą pszczółkę ukrytą wśród kwiatków

Jeśli uważasz się za osobę spostrzegawczą, a odnajdywanie igły w stogu siana to dla Ciebie bułka z masłem, spróbuj rozwiązać najnowszą zagadkę Dudolfa. Tym razem wśród kolorowych kwiatków schował małą pszczółkę. Uda Ci się ją odnaleźć?
Zagadka Zagadka Fot. Gergely Dudas 'Dudolf'

Zbliżają się święta wielkanocne, więc nasz ulubiony rysownik, Gergely Dudas "Dudolf", tradycyjnie już przygotował z tej okazji zagadkę. Tym razem, w gąszczu kolorowych, drobnych kwiatków ukrył pszczółkę. Czy potrafisz ją znaleźć?

Znajdź pszczółkę Znajdź pszczółkę Fot. Gergely Dudas 'Dudolf'

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jest to tak proste, jak mogłoby się wydawać. A jednak, pszczółka naprawdę jest gdzieś na obrazku! Dlatego, jeśli jeszcze nie udało Wam się jej odnaleźć, zawęzimy odrobinę pole poszukiwań...

.
Fot. Gergely Dudas 'Dudolf'

Udało się? Jeśli nie, rozwiązanie zagadki znajdziecie poniżej.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Rozwiązanie Rozwiązanie Fot. Gergely Dudas 'Dudolf'

Oto pszczółka! Nie było łatwo, prawda? 

Jeśli spodobała Wam się zagadka, możecie spróbować swoich sił w innych. I tak ''Dudolf'' pytał nas już między innymi która żyrafa nie ma pary, gdzie ukryte jest serduszko czy też gdzie schował się mały niedźwiadek

Gergely Dudas "Dudolf" to węgierski rysownik specjalizujący się w zagadkach na spostrzegawczość. W znakomitej większości jego rysunki to zadania, w których wśród wielu podobnych elementów trzeba odnaleźć jeden niepasujący do reszty. 

Swoje zagadki Dudolf zamieszcza na Facebooku. Posiada też własnego bloga, na którym lądują nowe zadania i ich rozwiązania. Jeśli więc po rozwiązaniu którejś z zagadek, tak jak my, zostaliście fanami Dudolfa, polecamy obserwować go w sieci. Bowiem każdy jego nowy rysunek to odrobina przyjemności i świetna rozgrzewka umysłu!

Więcej o: