Komentarze (43)
W Polsce wiemy, jak stawiać pomniki. Te dwa są po prostu mistrzowskie [MEMY]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • werner53

  Oceniono 1 raz 1

  Do dzis mamy w Polsce taki poziom katolicyzmu, jak ten sprzed Reformcji, czyli sprzed 500 lat w porownaniu do Niemiec, a w porownaniu do Czech to nawet sprzed Jana Husa, czyli sprzed 600 lat. I nie ma sie co dziwic, gdy bedacy na poziomie sprzed Reformacji biskupi bez skupulow publicznie zadaja od pisowych "politykow" zmian prawa, a pisowi te zadania spelniaja. Z drugiej strony nie mozna oprzec die jednak wrazeniu, ze nastapil czas rewolucji, czas koniecznych zmian, ale nie tych pisowych, lecz zmian wprowadzenia stricto rozdzialu kosciola od panstwa, przez wprowadzenie podatku wyznaniowego, legalnosci aborcji do 12 tyg, parytetu i rownouprawnienia kobiet etc.

 • cmok_wawelski

  0

  Moim zdaniem ciagle brakuje wybuchow. A tak przy okazji... ile to kosztuje?

 • Maciek Medyj

  Oceniono 3 razy -3

  Te memy byłyby śmieszne, gdyby autorem LechBrzozy był jakiś artysta związany z Pis, tymczasem jest odwrotnie, więc... Lewactwo śmieje się samo z siebie?

 • kika-shi

  Oceniono 11 razy -7

  Obrzydliwe. Jeszcze trochę i mam nadzieję, że pójdziecie z torbami.Kiedyś wchodziłem na waszą stronę kilka razy dziennie. Teraz raz na parę tygodni, ale i to nie warto.

 • laborantkolaborant

  Oceniono 11 razy -9

  popatrzyłem na główną czerskiego portalu: 60% to info sportowe dla przygłupów, 20% plotki o "gwiazdach" dla przygłupów, reszta to smoleńsk, macierewicz, miesięcznica dla przygłupów.
  no i nic dziwnego, że znajdują się czerskie przygłupy, którym to żałosne goowno (te niby "memy") wydaje się śmieszne.

 • wiesscar

  Oceniono 13 razy -11

  Nieładnie. Pomnik jest ku pamięci osob które poległy w zamachu a nie jako temat do żartów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX