Ślub księcia Harry'ego oglądali wszyscy. Powstały doskonałe MEMY. Ten z Pippą Middleton najlepszy!

Ślub księcia Harry'ego emocjonował ludzi na całym świecie. Rodzina królewska była pod ostrzałem milionów spojrzeń, a jak to bywa przy takich okazjach, niektórzy nie przepuścili szansy, żeby porobić sobie żarty. Zebraliśmy dla Was najlepsze memy.
Królewski ślub, królewskie memy Królewski ślub, królewskie memy Fot. JBWA | FB

Ślub księcia Harrego i Meghan Markle trafił na memy. Twórcy stanęli na wysokości zadania

19 maja 2018 roku książę Harry powiedział sakramentalne 'tak' swojej narzeczonej Meghan Markle. Kiedy w Anglii odbywał się ich 'royal wedding', w Polsce tysiące osób bawiło się na słynnym Pyrkonie, jeden z największych zlotów miłośników fantastyki. Uczestnicy często zjawiają się w przebraniach, stąd też żart dotyczący galowych mundurów rodziny królewskiej. Książę Karol wyglądał szałowo!  

Royal wedding Royal wedding fot. Sekcja memów | Facebook

Książę Harry w końcu się ustatkował

Książę Harry, w przeciwieństwie do swojego spokojnego brata, znany długo był z szalonych imprez i z tego, że lubi towarzystwo pięknych kobiet. Jego ożenek wywołał więc spore poruszenie. Polscy memowicze słusznie zwrócili uwagę w związku z jego kolorem włosów, że przy tej okazji idealnie pasuje cytat z piosenki zespołu Big Cyc:

Royal wedding Royal wedding fot. Sekcja memów | Facebook

Książę William na ślubie brata

Zdjęcia ze ślubu są doskonałe - Rodzina może być królewska, ale to ciągle rodzina. Tutaj roześmiany książę William i jego posępni dziadkowie, królowa Elżbieta i książę Filip, zostali podpisani tak:

Kiedy babcia nie jest zadowolona, a ty starasz się nie śmiać  

Royal wedding Royal wedding fot. Głupie linki | Facebook

Gości na weselu było wielu, ale niektórych zabrakło

Wiedzieliście, że oficjalny tytuł księcia Harrego to Jego Królewska Wysokość książę Sussex, hrabia Dumbarton, baron Kilkeel? 

Para młoda postanowiła, że na ich weselu i ślubie nie będzie polityków. Dlatego zaproszenie Marka Suskiego nie wchodziło w grę. I kto to widział, żeby na jednym ślubie było aż dwóch książąt o tym samym tytule? Jeszcze by doszło da jakiejś pomyłki :D 

Nie martwice się dziewczyny, Harry ciągle jest do wzięcia

Wszystkim paniom zmarwionym faktem, że ostatni ksiązę jest już zajęty, na pomoc przychodzi IKEA

Royal wedding Royal wedding fot. fsfdjf | wykop

Ślub księcia Harrego i Meghan Markle

Gościem na weselu był też sir Elton John. Zaśpiewał na weselu ulubioną piosenkę księżnej Diany

Niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają

Książę Harry może i się w końcu ustatkował i został czyimś mężem, ale ciągle pozostaje tym wesołym chłopcem, który pokazywał język do zdjęcia:

Royal wedding Royal wedding fot. Sekcja memów

Królowa Elżbieta na royal wedding

Kolorowe garsonki i płaszcze królowej Elżbiety to klasa sama w sobie. Ma ich tyle, że komuś skojarzyły się z postaciami z kultowego już serialu 'Power Rangers':

memy
Fot. Mooshuu | Wikipedia

Polacy nie gęsi, swoje śluby mają

Polacy nie muszą zachwycać się ślubami jakichś angielskich monarchów, kiedy mają u siebie takiego Janusza Korwinn-Mikke i mogą się cieszyć z zamążpójścia jego córki:

Royal Wedding Royal Wedding Napalony Wikary | twitter.com

Królewski ślub był tylko jeden! Ten w 'Koronie królów'

Polacy wiedzą też, że tak naprawdę w tym roku najważniejszy był zupełnie inny królewski ślub - ten Kazimierza i Aldony/Anny

Royal wedding - nie wszyscy byli tacy podekscytowani

Teoretycznie o tym ślubie mówili wszyscy, ale nie wszyscy byli nim zachwyceni. Są tacy, którzy twierdzą, że bardziej ich obchodził ślub 'Księcia w Nowym Yorku' - kultowej postaci granej przez Eddiego Murphy'ego:

Komuś się poszcześciło

Są tacy, co twierdzą, że pannie młodej naprawdę dobrze w życiu się ułożyło: 

Royal wedding jak w 'Kopciuszku'

Nie da się nie zauważyć podobieństw pomiędzy zdjęciami ze ślubu księcia Harrego, a tymi kadrami z 'Kopuciszka' Disneya. Prawdziwa bajka! 

Royal wedding Royal wedding fot. LifeBuzz | Facebook

Ślub to kreacje

Na taki ślub trzeba się dobrze ubrać. Cały świat patrzy! Niemniej szwagierka księcia Williama, Pippa, wybrała taką kreację, która niepokojąco przypomina wzór na puszcze słodkiej herbaty.

Royal wedding Royal wedding fot. adam2a \ wykop

Przełomowe royal wedding

Wybranka księcia Harrego, Meghan Markle, jest rozwódką. A przez długie lata rozwód oznaczał, że nie można wejść do brytyjskiej rodziny królewskiej. W ten sposób królem został ojciec królowej Elżbiety - jego starszy brat postanowił ożenić się z rozwódką i zrezygnował z korony. Jednak czasy się zmieniają! 

To był długi ślub

Kiedy sprawdzasz, czy goście już wyszli, żeby zejść i wyjeść resztki:

Więcej o: