Z czego Andrzej Duda śmiał się z Donaldem Tuskiem? Ludzie wiedzą najlepiej [MEMY]

Andrzej Duda został przyłapany na nietypowej rozmowie z Donaldem Tuskiem. Panowie siedzieli ramię w ramię, szeptali sobie do uszu i z szeptów tych się zaśmiewali. O co chodziło? Nie wiadomo, ale internauci mają swoje teorie.
Memy Memy Fot. Ra Duch | TT

W ostatni wtorek Andrzej Duda i Donald Tusk mieli niezwykłą przyjemność usiąść obok siebie i trochę porozmawiać - co zdarza się nad wyraz rzadko. Każdy Polak wie, że panowie pochodzą z dwóch zdecydowanie nie lubiących się obozów politycznych, więc ich spotkanie i towarzyszące mu śmieszki mocno zdziwiły obywateli.

Politycy spotkali się na posiedzeniu Zgromadzenia Ogólnego ONZ. O czym rozmawiali? Co ich rozśmieszyło? Tego do końca niestety nie wiadomo, więc internauci snują domysły i oczywiście piszą memy.
       

Memy Memy Fot. Anonimowy Internauta | TT

Kiedy obywatele tworzą swoje memy i wymyślają kolejne żarty, głos w sprawie zabrał sam Andrzej Duda. Prezydent wyjaśnił, czemu usiedli obok siebie z Donaldem Tuskiem.

To było spotkanie, które określiłbym mianem spotkania technicznego, dlatego że ono wynikło z kolejności wystąpień. Zostałem poproszony do wystąpienia, pan przewodniczący Donald Tusk miał mieć wystąpienie kilku mówców po mnie, ale tamci mówcy nie wystąpili. W związku z tym posadzono pana przewodniczącego obok mnie, no i usiedliśmy koło siebie, Polak z Polakiem, zaczęliśmy rozmowę normalną, grzecznościową, jak dwóch znających się ludzi. Nie ma w tym dla mnie nic nadzwyczajnego.

- powiedział.

Memy Memy Fot. Twitter

Spotkanie wyglądało na całkiem przyjemne, ale o czym panowie rozmawiali? To owiane jest tajemnicą.

Sprawą zajęli się nawet eksperci od języka migowego, jednak niewiele z ich wysiłków wynikło. Udało im się rozszyfrować tylko jedno słowo, które paść miało w rozmowie. Jedno, ale całkiem znaczące: emerytura.

Memy Memy Fot. Zbliżeniowy | FB

                     

Memy Memy Fot. Twitter

                       

Memy Memy Fot. Ra Duch | TT

                    

Memy Memy Fot. Wykop.pl

                                       

Memy Memy Fot. Wykop.pl

                      

Więcej o: