Mateusz Morawiecki chce walczyć z wilkami, a dyrektor Parku Narodowego robi wielkie oczy [MEMY]

Premier Mateusz Morawiecki boi się wilków, ale zapewnił, że sobie z nimi poradzi. Wszystkimi. Nie tylko tymi z lasu.
Memy Memy Fot. Lemingopedia | FB

Premier Mateusz Morawiecki pojechał w zeszłym tygodniu na Podlasie, gdzie spotkał się z pracownikami Biebrzańskiego Parku Narodowego. W czasie wizyty nie obyło się oczywiście bez wpadek.

Premier Morawiecki swoim przemówieniem zadziwił zebranych w sali pracowników Biebrzańskiego Parku Narodowego, w tym jego dyrektora, Andrzeja Grygoruka. Ten co raz, wysłuchując przemówienia polityka, robił zdziwioną minę.

Memy Memy Fot. Wykop.pl

Zaczęło się od tego, że premier Morawiecki wziął pracowników Parku za leśników. Pomylił też Parki Narodowe z Lasami Państwowymi, uznając chyba, że to jedno i to samo. Apogeum zdziwienia wykwitło jednak na twarzy dyrektora Grygoruka gdy usłyszał o wilkach. Te bowiem, zdaniem premiera, coraz bardziej zagrażają ludziom. Ale to nie problem. Premier sobie z nimi poradzi.

                

Memy Memy Fot. Wykop.pl
Podobno ostatnio coraz więcej jest wilków w naszych lasach. Ja się zaczynam troszeczkę bać wtedy, jak dużo by tych wilków się nazbierało. Ale, mniejsza z tym, myślę, że z waszą pomocą z wilkami sobie też poradzimy, różnymi 

- powiedział Mateusz Morawiecki w czasie spotkania. Przy okazji zapomniał chyba, że nie przemawia do leśników ani myśliwych, a wilki to w Polsce zwierzęta chronione.

Memy Memy Fot. Anonimowy Internauta | TT

My w całym wystąpieniu premiera zwróciliśmy uwagę na coś jeszcze: znamienne, dodane na koniec wypowiedzi słówko ''różnymi''. O jakich wilkach mówił premier? Czyżby chodziło mu o wszystkich jego i rządu przeciwników? 

Memy Memy Fot. Anonimowy Internauta | TT

Zdjęcie Mateusza Morawieckiego i dyrektora Biebrzańskiego Parku Narodowego szybko obiegło sieć i stało się tematem żartów internautów. Ci oczywiście zaczęli tworzyć z niego memy. Nic zresztą dziwnego, tak znaczącej, spontanicznej reakcji na słowa premiera jeszcze chyba nie było.   

Memy Memy Fot. Cały czas się uczę | TT

       

Memy Memy Fot. Wiersze Mateusza Morawieckiego pisane w Excelu | FB

              

Memy Memy Fot. Vogule Poland | Instagram

                 

Memy Memy Fot. Wykop.pl

                

Memy Memy Fot. Ośrodek Dystrybucji Prestiżu i Pogardy | FB

                 

Więcej o: