Komentarze (43)
Andrzej Duda pojechał do Niemiec i go oświeciło. Stwierdził, że za Brexit odpowiadają żarówki [MEMY]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • teresa.b

  Oceniono 3 razy 3

  Kiedyś był tylko ocet i musztarda w sklepach a teraz jest i rosyjska i sarepska i jeszcze 100 innych. PAD chce tego octu i tej jednej musztardy.

 • jurek3111

  Oceniono 3 razy 3

  Żarówkowym skrytożercom mówimy nie
  gomółka mówił że zalał by europę konserwami ale nie mo blachy
  a duda zalał by europę żarówkami ale nie mo światła w głowie

 • zagraniczny-online

  Oceniono 3 razy 3

  niech on lepiej te kola gospodyn wiejskich czaruje ...

 • shtalman

  Oceniono 3 razy 3

  Dzień Świra: Koorva, ja pyerdolę

 • stanislaw.sk

  Oceniono 3 razy 3

  Duda postawił pytanie, dlaczego w polskich sklepach nie można kupić zwykłej żarówki, a jedynie energooszczędną. I odpowiedział: - bo Unia Europejska zakazała.”

  Dlaczego UE zabrania nam korzystania z prądożernych żarówek, jak my, Polacy chcemy wydawać więcej i stać nas – w przeciwieństwie do Niemców czy Francuzów - na tę prądożerność

 • claudiusz

  Oceniono 2 razy 2

  dudus to palant nierozgarniety!!....przegra wybory z kretesem!!....prezydentem bedzie Tusk o ile zachce...

 • komunikat.4

  Oceniono 2 razy 2

  ileż to krzyku było gdy Napieralski zrobił zdjęcie Obamie . Pisaki kpiły sobie z prezydenta Komorowskiego gdy ten wszedł na "krzesło". Ich prezydent w porównaniu do Prezydenta Komorowskiego to 1/4 IQ.

 • woolfyx

  Oceniono 1 raz 1

  Już nawet Komorowski nie robił z siebie takiego kretyna jak on. Czy w 40 mln. kraju ciężko znaleźć normalnego człowieka na ten urząd? Jeden nie umiał się wysłowić, drugi był alkoholkiem, trzeci wchodził na krzesła i nie znał podstaw ortografii, a o obecnym błaźnie już szkoda nawet gadać ech.

 • partachun

  Oceniono 1 raz 1

  żarówki winne? Najwidoczniej zbyt wiele razy spotykał się z prezydentem Trumpem, a to szkodzi.

 • beton44

  Oceniono 7 razy -5

  Dałem rady doczytać do tego o "tylko niedobra Unia, która kazała mieszkańcom Europy zamienić tradycyjne świetlówki na te energooszczędne."

  Oj Czerscy - znacie takie przysłowie /pewnie nie bo to nie z waszego kręgu kulturowego/ o takim Marcinie co uczył Marcina a sam głupi jak świnia ???

 • alinawaza

  Oceniono 8 razy -6

  Ciemniak Michnik bywa tylko w komunistycznej Szwecji wiadomo w jakim celu i nie wie jak ludzie mysla w wolnym kraju UK. Takie rzeczy jak zarowka najbardziej denerwowaly ludzi, proste rzeczy ktorych i zakazuje unia cos narzuca z Niemiec. Brytyjczycy twierdza, ze nie po to przelewali krew bijac Niemcow zeby dzisiaj Niemiec mowil im jak zyc. A najsmieszniejsze jest to, ze klasa srednia zaglosowala za brexitem tylko dlatego, ze unia chciala zakazac uzywania olowiu uzywanego w wedkowaniu i nabojach do dubeltowek do polowania na ptactwo.

 • gabrielr

  Oceniono 10 razy -10

  UE już prostowała ogórki, banany, a teraz wzięła się za żarowki. Widać, że na niewiele ją stać. Duda powinien zapytać dlaczego Niemcy nie wdrażają decyzji TSUE.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX